Digitürk bein sport müşteri temsilcisine direk bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Digiturk, uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren markalar arasında yer almaktadır. Çok sayıda TV kanalının yayınlarını yapan bir medya platformu olan Digiturk içerisinde 300’ü aşkın kanal yayın almaktadır. Digiturk yayınları arasında spor, derbi maçları, belgesel ve sinema gibi pek çok farklı yayının yapıldığı Digiturk beIN Sports kanalı da bulunmaktadır.

Spor yatırımlarıyla ünlenen beIN Media Group’un sahip olduğu bu kanal 2012 yılında kurulmuştur. Türkçe, Arapça, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca gibi farklı dillerde yayın yapan kanal spor tutkunlarının en fazla izlediği kanallar arasında yer almaktadır.

Digitürk bein sport müşteri temsilcisine direk bağlanma 0212 istanbul alan kodu ile başlayan numaraya ulaşmak için lütfen sitemizdeki alt kısımlara bakınız.

Digitürk bein sport müşteri temsilcisi numarası : 473 73 73 telefon numarasını arayarak çağrı merkezine bağlanın. Çağrı merkezi çalışma saatleri 7/24 olarak belirtilmektedir.

Digiturk, müşterilerinin her türlü mağduriyetini gidermek, istek ve şikayetlerini değerlendirmek için müşteri hizmetleri bir diğer adıyla da digiturk müşteri temsilcisi telefon hattını kullanmaktadır.


Digitürk bein sport müşteri temsilcisine direk bağlanma” için bir yorum

  1. Merhaba kolay gelsin
    Digiturk musterisiyim akşam yatarken Tv kapadim sabah kalktığımda dekoderin ışığı yapmıyordu ve cihaz çalışmıyor bu konuda en yakın teknik servisi aradım onlarda servis ücreti alacaklarını söylediler.Benim cihazı Aralıkta degistiler ve aynı ay içerisinde cihazın arızalı olduğunu bildirmem gerekiyormuş ben cihazın arızalı olduğunu nerden bilebilirim çalışan cihaz birden kapandı bu konuda yardimlarinizi bekliyorum saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir