3 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Derimod Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502884288

Ayakkabı dünyasında deri ayakkabılar, ceketler ya da deriden yapılmış olan pek çok ürün çeşitliliği denilince aklan gelen markalardan biri de Derimod olmaktadır. Türk tekstil markalarının dünyada ne kadar baskın olduğu bilinirken, bu markalardan biri olan Derimod’da, en iyi marka olarak günümüzde büyük bir yere sahiptir. Ayakkabı, çanta, deri ceket ve deri mont gibi deriye dair ürünleriyle beraber en yaygın şekilde tanınan ve bilinen marka, 1974 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Moda dünyasında pek çok marka gibi sezon sonu indirimleriyle avantajlı fiyatlardan yararlanacağınız Derimod’da sandalet, terlik ya da yazlık ayakkabı seçenekleriyle beraber istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Derimod İnternet Alışverişine Açık mı?

İstediğiniz her zaman kendi internet sitesinden dilediğiniz şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Derimod’un kendi web sitesinde 250 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerde ücretsiz kargo seçenekleriyle beraber en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Hatta 14 gün boyunca iade garantisiyle beraber sunulan deriye dair ayakkabı, çanta veya ceketlerde güvenli ödeme imkanıyla beraber siz de istediğiniz şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Güvenli şekilde yapacağınız tüm alışverişlerde 0850’li telefon numarasından da istediğiniz her zaman destek alabilirsiniz. Derimod müşteri hizmetleri telefon numarasıyla beraber merak ettiğiniz pek çok konuda, sormak istediğiniz her türlü soruyu sorarak bilgi edinebilirsiniz.

Derimod Mağazaları Nerede?

Türkiye’nin dört bir yanında toplamda 110 tane mağazasıyla beraber gençlerin en çok tercih ettiği marka olan Derimod, bugün binlerce ürün çeşitliliğiyle pek çok insana hizmet veriyor. Hem kadın hem de erkek kategorisinde ayakkabı, çanta, terlik, sandalet ya da benzer pek çok ürün yelpazesiyle beraber modaya uygun en iyi ürünleri en uygun fiyatlara bulmak mümkün oluyor.

Derimod İade ve Değişim Nasıl Gerçekleşiyor?

Eğer derimod.com.tr üzerinden alışveriş yaptıysanız, 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunuyor. Hasar görmemiş ve kullanılmamış ürün olması, ürün değişimi veya iadesi için geçerli olmaktadır. Aksi takdirde zarar gören, kullanılan ürünlerde iade ya da değişim bulunmamaktadır.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İade seçeneklerinde UPS kargo ya da yurtiçi kargo seçenekleriyle beraber evden alım talebinde bulunabilir, kargo firmasına da ulaşarak aşağıda yer alan iade kodu bilgisini vererek iadelerinizi yapabilirsiniz. Ortalama iade süreci 2-7 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

UPS Kargo İade Kodu: AV5813 – Telefon numarası: 0850 255 00 66

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 705906043 – Telefon numarası: 444 99 99

İade ile ilgili süreçte, iade kodu yukarıdaki gibi kullanıldığı takdirde ücretsiz iade yapabilirsiniz. Eğer farklı bir kargo firmasıyla beraber iade etme süreciniz varsa, bu konuda ücret karşılaması yaparak kendiniz de gönderim yapabilirsiniz. İade adresi aşağıdaki gibidir:

Kime: Derimod Ürün Kontrol Merkezi

Adres: Karınca Büyükçekmece Lojistik Deposu Ulus mahallesi, Çatalca yolu caddesi No 2/1 Büyükçekmece 34537 İSTANBUL

Derimod.com.tr’den Alınan Ürünler Mağazadan Değiştirilebilir mi?

Derimod.com.tr’den aldığınız ürünlerde eğer değişim isteğiniz varsa mağazaya gelerek de ayakkabınızı değiştirebilirsiniz. Bunun için ürünlerin orijinal kutusunda olması, hasar görmemiş olması önemlidir. Bu sayede değişim yapacağınız zamanlarda fatura ya da fiş ile birlikte değişim için mağazaya gelebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan email adresiyle konu hakkında daha öncesinde de bilgi edinmek için iletişime geçebilir, soru ve sorunlar hakkında da görüşme sağlamak için yazılı iletişimde olabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda sosyal medya hesaplarını da kullanarak çeşitli sezon indirimi, kampanyaları ve fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Derimod e-Posta Adresi: info@derimod.com.tr

DERİMOD Facebook

DERİMOD İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!