31 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

DenizBank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 0 800

Denizbank; 1938 yılında çok büyük bir hızla gelişmeye devam eden Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulan çok önemli bir devlet bankası olarak karşınıza çıkar. Yüksek kalite standartlarında sunulan ürün çeşitleri ile çok kısa bir süre içerisinde Türk bankacılık sektörünün en saygın ve kaliteli kurumları arasında yerini almayı başarmıştır. Denizbank Finansal Hizmetler Grubu’nun ilk olarak temelleri ise 1997 yılında Denizbank’ın özelleştirilmesi ile atılmıştır. Sonrasında ise bazı devlet bankaları ile birleştirilme kararı sonrasında bu banka Emlak Bankası çatısına altına dâhil edilmiştir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Denizbank, yüksek iş ahlakı ve kurumsal yönetim ilkelerine daima bağlı olan bir şirket olduğunda hem kurumsal hem de bireysel müşterileriyle devamlılığını koruyan güven odaklı ilişkiler kurmuştur. Belli başlı odaklandığı orta ve küçük işletmeler, ihracatçılar, proje finansmanı ve bireysel müşterilerdir. Ayrıca tarım kredileri, gemi finansmanı, sağlık hizmetleri, turizm, yurt dışı inşaat projeleri ve eğitim gibi birçok alanda ve dış pazarlarda faaliyetlerine aktif şekilde devam eder. ‘’Hayat Deniz’de Güzel’’ sloganıyla hafızalarda yer eden Denizbank, bankacılık sektöründe birçok alanda yer alır. Bankanın en büyük hizmetleri KOBİ, Denizbank bireysel, BES, sigorta, yatırım, kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetlerini en güvenilir şekilde sunmaktır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Yolları

Bankayla iletişim kurmak, müşteri hizmetleri numarasını bilmeyen müşteriler için oldukça zor olabilir. Ancak Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak aslında çok kolaydır. Denizbank’ın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 800 numarası arandığında alanında uzman müşteri hizmeti personelleri ile iletişime geçmek mümkün hale gelir. Sonrasında ise 2,1 ve 0 numaraları sırasıyla tuşlandığında müşteri hizmetlerine kısa süre içerisinde bağlanabilir.

Ayrıca Denizbank müşterilerinin birçok konuda takipçisi olduğu güncel haberler, duyuru ve kampanyalar hakkında e-posta adresine düşen bildirimleri yakından takip edebilirsiniz. Bunun dışında Denizbank ile iletişim kurmak için sosyal medya hesapları takip edilebilir ve dilediğiniz zaman yazılı görüşme yapabilmek için e-posta adresi kullanılabilir.

Denizbank Telefon Bankacılığı Hizmetleri

Denizbank telefon bankacılığı hizmeti ile müşterilerine birçok konuda avantaj sunar. Herhangi bir kayıt ya da başvuruya ihtiyaç duyulmadan, 0850 222 0 800 numaralı hattı kullanarak müşteri hizmetlerine hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sesli yanıt sistemini kullanarak ya da direkt müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvurusu yapabilir, çok düşük komisyonlarla işlemlerini gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede proaktif müşteri yaklaşımının farkını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca yurtdışından ise +09 850 222 0 800 numaralı hattı tuşlayarak Denizbank iletişim kurmak mümkündür.

Denizbank telefon bankacılığı ile işlem yaparken uygulanması gereken güvenlik gibi konulara dikkat çekilmesinde fayda vardır. Telefon bankacılığı üzerinde bir işlem yapılırken, sizlerin güvenliği açısındana Telefon Bankacılığı şifreniz, kart şifrenizin yanı sıra tek kullanımlık mobil onay kodu/ bildirimi ile giriş yapılması istenecektir. Güvenlik açısından bu aşamaları geçmemeniz durumunda, Telefon bankacılığı üzerinde yalnızca çalıntı/kayıp kart kapana, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi ve talepleriniz konusunda hizmet alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız Mobildeniz, Denizbank ATM hizmetleri, Denizbank mobil bankacılık, şubeler ya da telefon bankacılığı üzerinden şifre alabilirsiniz. Kart şifreniz yoksa ya da unuttuysanız Deniz Kartım, İnternet Bankacılığı ya da Mobildeniz aracılığı ile almak mümkündür. Tek kullanımlık olan mobil onay kodu, işlem sırasında Denizbank’a kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilir. Onay kodunun sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaştırılması için, bankaya verilen cep telefonu numarasının güncel olması gerekir. Cep telefonun banka sisteminde güncel olup olmadığını Mobildeniz ve İnternet Bankacılığı üzerinden kontrol edebilir, Mobildeniz uygulamasında bulunan ‘’Şubeye gitmeden yap’’ adımını kullanarak ya da size en yakın Denizbank şube bilgilerinden yapabilirsiniz.

Telefon bankacılığı şifresi, kart şifresi be tek kullanımlık onay kodu sadece size özel olup, hesabınızdan para transferi dâhil birçok farklı işlem bu şifreler sayesinde yapılabilir. Bu yüzden size ait olan bu şifreler, banka personeli de dâhil olmak üzere kimseyle paylaşılmamalıdır. Her türlü şüpheli durumda ise bankanın 0850 222 0 800 telefon bankacılığı hattının aranması gerekir.

Denizbank Online/Mobil Bankacılık Kullanımı

Denizbank’ın Mobildeniz ile ürün ve hizmetlere akıllı telefon üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilir, bankacılık işlemlerini her yerden ve her zaman hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı telefona indirdikten sonra, İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Beni hatırla özelliği sayesinde, her girişte kullanıcı adını girmeden sisteme giriş yapabilirsiniz. Ayrıca ÇizGir şifresi ile kullanıcı adı ve şifreye gerek kalmadan Mobil Deniz’e daha kolay ve hızlı şekilde giriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılara çok hızlı ve kolay bir bankacılık deneyimi sunan Mobildeniz uygulaması ile Denizbank ürün ve hizmetlere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Denizbank ATM ve Şube Hizmetleri

Denizbank ATM ve şube hizmetleri ile her türlü işlemi çözüme ulaştırmak mümkündür. ATM’den para yatırma, para çekme gibi birçok işlem kısa süre içerisinde yapılırken, yüz yüze görüşmeler yapılan şube hizmetleri de müşterilerin ayrıcalıklı olmasını sağlayan çeşitli hizmetler verir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri İle Sorun Çözme

Denizbank müşteri hizmetleri ile sorun çözmek çok kolaydır. İrtibata geçilen alanında uzman Denizbank personeli, karşınıza çıkan probleme çözüm getirerek kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefler. Dolayısıyla Denizbank müşteri hizmetlerini aradığınızda, çözüm odaklı çalışma sistemini deneyimlemek bu kadar kolaydır.

Denizbank Müşteri Memnuniyeti Politikaları

Gelişim seviyesi üst düzeylerde olan ve hizmet potansiyelini her gün daha çok ayıran Denizbank, müşteri memnuniyetine çok önem verdiği için sunduğu hizmetlerde gerçek anlamda dikkat çeken sonuçlar ortaya koyan profesyonel bir şirkettir. Hesapların olumlu şekilde yönlendirilmesi, kazancı üst seviyeye çıkaran uygulamaların her biri tamamen müşteri odaklı işlediği için bankanın çalışma politikaları içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle kredi konusunda çok özel fırsatlar sunan Denizbank, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibiyle müşteriler açısından birbirinden farklı ve avantajlı fırsat kapılarını açmaya devam eder.

Denizbank İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Denizbank müşteri hizmetleri numarası nedir?

Denizbank müşteri hizmetleri numarası, 0850 222 0 8000 olarak bilinir.  Bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkan yetkili personel, gerçek anlamda her türlü sorununuzu ortadan kaldıracak çözümleri tek tuşla ayağınızda kadar getirir. Kredi kartları, özellikle emekli maaşlarına verdiği promosyon ve çok çeşitli avantajlı özellikleri ile dikkat çeken Denizbank; müşteriler için son derece ideal olan hizmetleri ortaya koyar.

Her geçen gün daha fazla müşteriye hitap etmek konusunda potansiyelini artıran Denizbank’ın yeni özellik ve çalışmaları halk tarafından karşılık görür. Bankacılık konusunda telefon iletişimi çok büyük bir önem taşırken, Denizbank’ın kullandığı bu sistem sayesinde her konuda rahat şekilde bilgi alıp, bunları değerlendirmek pratik hale gelecektir. Finansal olarak yükselişi ile sektörel gelişimin en önemli unsuru olan Denizbank; sıradışı yükselişi ve insanlar karşısında artan değeri ile her geçen gün müşteri portföyünü geliştirmeye devam eder.

Denizbank mobil uygulaması üzerinden hangi işlemler yapılabilmektedir?

Denizbank mobil uygulaması olarak bilinen Mobildeniz üzerinden EFT, havale, döviz alım-satış işlemleri, kredi kartı işlemleri gibi günlük bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek, kişisel olarak finansal yönetimini sağlamak ve çok daha fazla hizmete hızlı ve sorunsuz şekilde ulaşmak için kullanılır. Sürekli olarak zenginleşen seçeneklerle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Mobildeniz uygulamasını kullanmak için uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Mobil Deniz uygulaması ile bankanız her an ve her durumda cebinizdedir.

Denizbank ATM’lerinden hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Denizbank ATM’leri kullanarak para çekme, para yatırma, hesap işleri, bakiye görüntüleme, kredi kartı ödeme, fatura ödeme, nakit çekme, havale, EFT, ödemeler (HGS, Vergi, Kredi kartı gibi) birçok işlem yapılabilir. Ayrıca şifre değiştirme, altın, döviz, yatırım ve fon gibi işlemleri de Denizbank ATM’lerinden yapmak mümkündür.

Denizbank internet şubesi güvenliği için nelere dikkat etmeliyim?

Uygulamaya ilk girildiğinde, Mobil Deniz’de tüm güvenliğin sağlanması için ek güvenlik önlemleri söz konusudur. Uygulamaya ilk girişte mobil operatörlerden giriş yapanın siz olduğunu doğrulamak için izin ister ve uygulamanın içinde bulunan güvenlik uygulamaları sayesinde işlemleri güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Aynı zamanda QR ile para yatırma, çekme, kamera ile İBAN bilgisi ve fatura abone numarası okuma ve mikrofona erişme gibi özelliklerin her birinde izin alarak işlemlere devam edilir. Bunlara dikkat edildiğinde, Denizbank internet şubesi güvenliğini sağlamak çok daha kolaydır.

Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçme dışında sorunumu nasıl çözebilirim?

Denizbank müşteri hizmetleri ile görüşmeden sorunları çözmenin bir diğer yolu bizzat şubeye gitmektir. Bu sayede karşınıza çıkan her türlü sorun, Denizbank’ın alanında uzman personelleri tarafından çözüme ulaştırılır.

Denizbank müşteri hizmetlerine kolay şekilde ulaşmak için Direk Bağlanma web sitesinde yer alan müşteri hizmetleri numarasını tıklayabilirsiniz. Başta Denizbank olmak üzere birçok köklü şirketin müşteri hizmetleri numaralarının yer aldığı Direk Bağlanma firmasının amacı, müşterilerin zamandan tasarruf ederek yaşanması muhtemel olan her türlü problemde direkt olarak yetkili kişilere ulaşmasını sağlamaktır. Sizde Direk Bağlanma farkını yaşamak ve teknolojinin sunduğu bu ayrıcalıklarından faydalanmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DenizBank E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eğer siz de DenizBank müşterisiyseniz zaten pek çok açıdan takipçisi olduğunuz güncel haberler, duyuru ve kampanyalar hakkında da e-postanıza düşen bildirimleri görüyorsunuzdur. Bunun dışında da tüm sosyal medya hesaplarınızdan takip etmek için aşağıdaki hesapları kullanabilir ya da dilediğiniz her an yazılı görüşme yapmak için de e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: denizbank.haberlesme@hs04.kep.tr

DENİZBANK Facebook

DENİZBANK Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!