1 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502221833

DemirDöküm markası, 1954’lü yıllarda kurulan, su ısıtma ve iklimlendirme alanlarında hizmet verdiği gibi ısıtma gibi çeşitli alanlarda da geniş bir ürün yelpazesine sahip markadır. Ülkemizde kurulan ilk sanayi şirketlerinden biri olan DemirDöküm, günümüz teknolojisi ile birlikte üretilen yoğuşmalı kombi ürünlerinde en iyisini sizlere veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

DemirDöküm ürünleri Türkiye’de sağlanan ürün çeşitliliği açısından döküm radyatörler, soba, kat kaloriferleri, kombi, şofben, panel radyatör, ısı konforu ve pek çok ürünlerdir. Mühendislik altyapısı sayesinde bugün, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak amacıyla ARGE çalışmalarına büyük yatırımlar yapan marka, günümüzde satış noktası ağlarıyla beraber yetkili servisi en geniş markadır.

Eğer sizlerde herhangi bir ısıtma veya iklimlendirme cihazlarıyla alakalı olarak DemirDöküm’den yararlandıysanız, DemirDöküm iletişim numarası üzerinden size en yakın satış yetkilisine ulaşabilir ya da yetkili servis adresi gibi ipek çok konuda bilgi edinebilirsiniz.

Doğrudan internet sitesi üzerinden de bilgi edinmek için https://www.demirdokum.com.tr/tuketici-destek/yetkili-sat-c-lar/ adresi ile birlikte yetkili satıcıların tamamına ulaşabilirsiniz. Burada bulunan bayi türü, şehir ve ilçe seçimleri yaparak istediğiniz gibi sizlerde yetkili satıcı bilgisine ulaşabilirsiniz.

DemirDöküm Şikayet, Öneri veya İstek Talep Formu Nerden Yapılır?

Tüketici olarak DemirDöküm şirketine yapmak istediğiniz herhangi bir geri bildiriminiz varsa ya da şikayet, öneri, istekleriniz varsa bu konuda https://www.demirdokum.com.tr/tuketici-destek/sikayet-geribildirim-ve-tesekkur/ adresini kullanabilirsiniz. Bu alandan vereceğiniz problem ve şikayetleriniz hakkında ürün veya hizmetlerle ilgili geri bildirimler, sizlere en iyi şekilde çözüm odaklı geri dönüş için yardımcı olacaktır.

Sorununuz hakkında bir takım bilgi verdikten sonra sizlerle iletişime geçilmesi adına ad, soyad, cep telefonu ve email gibi bilgileri doldurarak talebinizi oluşturabilirsiniz. Benzer şekilde DemirDöküm müşteri hizmetleri üzerinden en iyi şekilde iletişime geçmek adına çağrı merkezini telefonla arayabilirsiniz.

DemirDöküm Ürünleri Hakkında Merak Edilenler

DemirDöküm markasına ait ürünlerden birinin sahibi olduğunuzda, bu ürünlerle alakalı olarak pek çok sorularınız olacaktır. Bu konu hakkında ürünün kullanma kılavuzuna bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda DemirDöküm’ün kendi internet sitesinde de radyatörler, su ısıtıcıları, klimalar ya da kombiler gibi pek çok kategoriye ayrılmış onlarca soruları da takip ederek bilgi sahibi olmak mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

DemirDöküm’de bulunan bacalı ve hermetik tip kombi modelleriyle birlikte ısıtma tekniği konusunda da klasik, yoğuşmalı kombiler olarak da ikiye ayrılan modeller arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz.

DemirDöküm İletişim Formu ve Sosyal Medya Hesapları

Markanın kendisine ait olan https://www.demirdokum.com.tr/tuketici-destek/bize-yaz-n/ adresi üzerinden istediğiniz her türlü cevaplanmasına ait sorularınızı sorabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünler hakkında pek çok çeşitlilikte bilgi sahibi olacağınız gibi bilgi formunu doldurarak sizlere cep telefonu ya da e-mail adresiyle birlikte ulaşılmasını isteyebilirsiniz.

Aşağıda bulunan sosyal medya hesapları ile istediğiniz şekilde herhangi bir platform üzerinden takipte kalabilir, aktif tüm kampanya ve indirimleri de takip ederek dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM Facebook

DEMİRDÖKÜM Twitter

DEMİRDÖKÜM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!