1924 yılında Japonya merkezli olarak kurulan elektronik şirketi Daikin, Türkiye’de 2011 yılından bu yana aktiftir. Daikin, genel olarak klima, kimyasallar, ulaşım ve soğutma sistemleri, yarı iletkenle, hidrolik ekipman, hybrid, hidrolik, elektronik, savunma, satış sonrası servis, yağ soğutma üniteleri ve plastik endüstrisi için temel çekme ürünleri üretip geliştirmektedir.

Daikin tarafından üretilen klima sistemleri de markanın son derece popüler bir hale gelmesini sağlamıştır. Gözde markalar arasında yer alan Daikin, köklü bir şirket olması ve kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetiyle dikkat çekmektedir. Verilen satış sonrası destek ile kurumsal olarak ilgi gören markalar arasına giren markanın sloganı “Dünyanın klima uzmanı”

Daikin markasının 444’lü çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla Daikin ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bölge müdürlüklerinin iletişim numaralarına da ulaşabilir, teknik servis hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. 444 99 90 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri çağrılarınıza hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!