D link çağrı merkezi telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Genel merkezi Taipei, Tayvan’da yer alan D-Link 1986 yılında Ken Kao tarafından gelişmiş network alanında yeniliklere imza atabilme amacıyla kurulmuştur. Bant genişliği, dijital ses ve veri alanında hizmet sunan firma iletişim çözümlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlaması alanında da hizmet sunan bir firmadır.

Ev kullanıcıları, düşük bütçeli ve orta büyüklükteki işletmeler için de global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılayan D-Link kurulduğu ilk günden beri kendisini sürekli olarak geliştirerek ilerlemiştir. Teknoloji konusunda yeni adımların atılmasına büyük katkı sağlayan şirketlerin başında yer alan D-Link, dünya üzerinde 100’ü aşkın ülkede faaliyet göstermektedir.

D link çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlayıp modem destek hattı, İstanbul bölge ofisi telefon numarası, destek mail adresi, faks numarası olmak üzere iletişim bilgileri sitemizde bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek ürünlerle ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Link Modem Destek Hattı : 0850 377 76 13

D-Link Türkiye İstanbul Bölge Ofisi

Adres: Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Akzambak Sok. Uphill Towers Residence A Blok Kat:17 D:99 34746 Ataşehir İstanbul
Telefon: +90 216 492 99 99 (Hafta içi 08:00-17:30)
E-Mail Adresi: [email protected]
Faks: +90 216 688 01 99


D link çağrı merkezi telefon numarası” için 2 yorum

  1. Destek hattındaki arkadaşları biraz daha iyi eğitimden geçirmeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Ürünler sağlam tamam ama çağrı merkezine bağlanmak ve bağlandığınız zaman konu ile ilgili bilgi sahibi olan birini bulabilmek son derece zor. Günün yoğunluğuna verdim bu geç bağlanma olayını ama bence çözmeleri lazım bu sorunu en kısa sürede. Sonuçta büyük bir marka haline geldiler artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir