Türkiye’de her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen doğalgaz, kullanım kolaylığı ile giderek popüler bir hal almaya başlamıştır. Güvenilir bir şekilde kullanılabilen doğalgaz, insanların gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilmek için de kullanabilecekleri bir yakıt türüdür. Türkiye’nin genelinde doğalgazın evlere ve iş yerlerine girebilmesi için satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren firmalar ise bölgelere göre ayrılmıştır.

2015 yılında kurulan ÇorumGaz’da bu firmalar arasında yer almaktadır. Çorum bölgesinde hizmet veren enerji dağıtım kuruluşu ÇorumGaz, bu bölgedeki doğalgazın dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu olan köklü bir firmadır. ÇorumGaz aynı zamanda 444’lü çağrı merkezi numarasına ve üç haneli çağrı merkezi numarasına sahiptir.

ÇorumGaz’ın çağrı merkezi üzerinden abonelik açtırma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmeyen faturaları sorgulayabilir ve size en yakın olan ÇorumGaz hizmet büroları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arıza bildirimi, abonelik bilgileri, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için 444 0 187 numarasını ya da 187 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz ÇorumGaz müşteri hizmetleri sayesinde doğalgaz aboneliğiniz ile ilgili çözemediğiniz sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!