Colin’s Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

26 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Dünya genelinde 38 ayrı ülkede 600’e yakın mağazası ile hizmet veren Colin’s her geçen gün daha modern ve daha yeni kıyafet tasarımları ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Hazır giyim ile birlikte konfeksiyon kısmında da büyük başarılar elde eden Colin’s, Türkiye’de sunduğu ürünlerin ekonomik fiyatları ile de ilgi çekiyor.

Neredeyse bütün alışveriş merkezlerinde yer alan Colin’s markası aynı zamanda internet üzerinden de müşterilerine hizmet veriyor. Colin’s markasının online alışveriş mağazasında dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar ise daha uygun fiyat seçenekleri ile ürünlere sahip olabilmenizi sağlıyor.

Colin’s markasının herhangi bir mağazasından satın aldığınız ürünü ile ilgili bilgi almak istiyorsanız ya da internet üzerinden yapacağınız bir alışveriş ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Pazar günleri hariç 08:30 ile 20:30 arasında 444 53 26 numarasını arayabilirsiniz. Şikayet, öneri ve istekleriniz için Colin’s yetkilileri ile bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Colin’s Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Colin’s markasının internet sitesinden bir pantolon sipariş etmiştim. Bu siparişi nedense çok fazla geciktirdiler. Gecikme ile ilgil çağrı merkezini aradığım gibi siparişim ertesi gün kapıma ulaştı. Arkadaşlar son derece hızlı çalışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir