Coca Cola Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

ABD merkezli 1886 yılında kurulan Coca Cola, karamelize edilerek şekerle tatlandırılan bir gizli tarife sahiptir. Gizli tarifini kimsenin bilmediği bir karışım ile sofralarımıza kadar gelen içecek, dünya genelinde en fazla tercih edilen ve içilen içecek olmakla birlikte dünyanın en pahalı markası seçilmeyi başarmıştır.

Coca Cola ismi verilirken esinlenilen kola fındığı, kafein ve koka yapraklarının birleşimi sonucunda ortaya çıkan bu isim 300’e yakın ülkede lisanslı bir şekilde sunulmaktadır. Coca Cola konsantreleri üzerinden sulandırma işlemi uygulanarak daha sonrasında şişelenerek satışı yapılmaktadır.

Türkiye Coca Cola için önemli bir ülke konumunda yer almasından dolayı Orta Asya’da Coca Cola Türkiye’ye katılarak faaliyet göstermektedir. Şikayetlerinizi dinlemek ve bunlara çözüm üretmek için bulunan çağrı merkezi, sizlere destek olmak için hazırda bekliyor. Coca Cola çağrı merkeziyle bağlantı kurabilmek için 444 otuz kırk numaralı hattı aramanız gerekmektedir.


Coca Cola Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için bir yorum

  1. Coca-Cola’nın çağrı merkezine bağlanmak çok zor. Günün yoğun anlarında aradığınız zaman bayağı bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Bu durum can sıkıcı bir hal alıyor. Ufak bir sorunum ile ilgili müşteri temsilcilerine bağlanmak istemiştim ne yaptıysam başaramadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir