29 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502013040

ABD markası olan Coca-Cola, alkolsüz gazlı içecek kategorisinde en popüler ürüne sahip olan kola ürünlerinin sahibidir. Karamelize edilen şekerle tatlandırılarak gazlı formuyla sunulan Coca-Cola’da aradığınız en iyi tadı bulabilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen ve en çok tüketilen meşrubatı Coca-Cola, aynı zamanda da dünyanın en pahalı markası olarak da bilinmektedir. Ana şirket unvanı The Coca-Cola Company olarak geçiyor ve 1886 yıllarında kurulmuş bir markadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Coca-Cola ürünleri arasında orijinal, light, lime veya şekersiz gibi seçeneklerin yanı sıra Fanta, Sprite, Cappy, Damla su, Powerade çeşitleri ya da Fusetea gibi tüm ürünlerin de tek sahibidir. Bu ürünlerin tamamını sektör içerisinde en iyi şekilde domine eder, satışını sağlar ve insanların yemek yanında içebilecekleri içecek seçeneklerini sunar.

Coca-Cola Sahibi Kim?

Alkolsüz içecek markası olan Coca-Cola sahibi doğrudan Coca-Cola Company şirketidir. Bu şirketin kafein kaynakları, koka yaprakları isminden birleşmesiyle beraber türetildiği bilinir. Ürettikleri alkolsüz içecek kategorisindeki bu meşrubatlarda en çok merak edilen hususlardan biri de şekersiz ve light ürün arasında fark ne olduğu üzerinedir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Düşük kaloriye sahip bu iki ürün içerisinde de ortak özellik şekersizdir. Düşük kaloriye sahip olan tatlandırıcılar bu ürünlerde kullanılırken, şekersiz üründe tatlandırıcı olarak sukraloz ve asesülfam K kullanılıyor. Coca-Cola Light üründe ise doğrudan aspartam ve asesülfam K kullanılmaktadır. Aralarındaki temel fark bu şekildedir.

Türkiye’de bulunan faaliyetlerine 1964 yıllarında başlayan marka, günümüzde birbirinden farklı pek çok ürün kataloğu ile hizmet sağlamaya devam ediyor. Coca Cola müşteri hizmetleri sayesinde istediğiniz her konuda sorulara yanıt bulabilir, merak ettiğiniz birçok konuda da aradığınız cevapları sorarak öğrenebilirsiniz.

Coca Cola iletişim numarası : 08502013040

Birbirinden farklı yüzlerce sosyal sorumluluk projesinde yer alan, bugün binlerce projede yüz binlerce insana el uzatan Coca-Cola markası, üretim ve satış sahası kadar sosyal sorumluluk alanında da geniş bir desteğe sahip şekilde ilerliyor.

Günümüz şartlarında hem teknoloji gelişmeleriyle hem de bünyesinde kurduğu çeşitli geniş dağıtım ağıyla beraber Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye, gazlı alkolsüz içeceklerinin tüketilmesini en iyi şekilde sağlıyor. Bu aşamada sormak istedikleriniz, merak ettiklerinize dair her şeyi internet sitesinde bulacağınız gibi doğrudan Coca Cola iletişim numarası ile çağrı merkezine de ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Coca Cola Şikayet Hattı Var mı? Nasıl Ulaşırım?

Eğer herhangi bir husus hakkında soru veya sorunlarınıza dair bir paylaşımınız olacaksa, bu konuda 444’lü telefon numarası olan 444 30 40 nolu telefondan çağrı merkezine ulaşarak, Coca Cola şikayet hattı telefonunu arayabilirsiniz. Bu konuda bilgi, destek alabilir, merak ettiğiniz her konuda da sormak istediğiniz her şeyi soracağınız gibi aynı zamanda şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

İlgili şikayetlerinizle alakalı kalıcı çözümler aradığınızda, bunu en iyi şekilde sağlayabilir ve form doldurarak da Coca-Cola internet sayfasından da görüş, öneri veya çeşitli isteklerinizi de direkt olarak şirketteki yetkili departmana bildirebilirsiniz.

Coca Cola Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyadan takip etmek, kampanyalarla birlikte Coca-Cola reklam çalışmalarında, sosyal sorumluluk alanlarında neler yapıyor bunları izlemek için aşağıdaki hesapları takibe alabilir ya da istediğiniz, ilgi duyduğunuz hesabı da direkt takipçisi olabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kurmak istediğinizde de, yazılı olarak aşağıdaki e-posta adresinden Coca Cola’nın kendi eposta adresiyle anında yazışabilirsiniz.

Eposta Adresi: iletisimmerkezi@coca-cola.com

COCA COLA Facebook

COCA COLA Twitter

COCA COLA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!