Clash of Clans Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Clash of Clans, dünyaca ünlü olan mobil oyunlar arasındadır. Finlandiya merkezli Supercell firmasına ait olan bu oyun milyonlarca kişinin oynadığı bir oyundur. 2012 yılında ilk defa iOS platformu için yayınlanan Clash of Clans, 2013 yılında Android işletim sistemi için de yayınlanmıştır. Strateji oyunu olan Clash of Clans’da oyuncular kendilerini ve köylerini saldırılara karşı koruyabilmek için mücadele ederler.

Oyuncuların en fazla 50 kişiden oluşan klanlara katılabilmeleri, topluluk ve klan olarak sohbet edebilmeleri ve klan üyeleri arasında kalelere asker gönderebilmeleri gibi özellikler mevcuttur. Clash of Clans oyununa giriş yaparken yaşadığınız sorunlar, şifre çalınması ya da istek ve görüşleriniz ile önerileriniz için herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır.

Clash of Clans yetkililerine ulaşmak istiyorsanız Clash of Clans’ın online destek merkezine başvurabilirsiniz. Online çözüm merkezi üzerinden belirttiğiniz bütün soru, görüş, önerileriniz ve şikayetleriniz dikkate alınmaktadır.


Clash of Clans Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Bu firmanın niye Türkiye’de aktif bir şekilde işlettiği çağrı merkezi yok? Bir sürü sorun yaşıyoruz oyunla ilgili muhattap olabileceğimiz birini de bulamıyoruz. Keşke çağrı merkezleri de olsa da istediğimiz zaman ulaşabilsek kendilerine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir