Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Doğalgaz, Türkiye’de son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Kullanımının kolay olması, ekonomik fiyatları ve güvenilir olması ile birlikte doğa dostu olması da doğalgaza gösterilen ilginin başlıca sebepleri arasındadır. Gündelik ihtiyaçlarınızı sağlayabilmeniz için gerekli olan etkenlerin başında ilk sırada doğalgaz yer almaktadır.

Türkiye’de doğalgaz dağıtımını ve satışını yapan firmalar bölgelere göre ayrılmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Çinigaz Doğalgaz firması Kütahya ilinde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Kütahya bölgesindeki doğalgaz dağıtımı, satışı ve desteği Çinigaz Doğalgaz tarafından üstlenilmektedir.

Çinigaz Doğalgaz’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim numarası da mevcuttur. 0274 226 05 05 ve 187 numarasını tuşlayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir ve doğalgaz aboneliğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp iletişim hattı olarak da 0541 243 02 43 numarasını da kullanabilirsiniz.


Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Çağrı merkezlerini daha aktif kullanmaları gerekiyor. Günün hangi anında ararsanız arayın sürekli operatöre bağlanmak için uzun süre beklemek zorunda kalıyorsunuz. Umarım bu sorunu kısa süre içerisinde çözebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir