25 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

2008 yılında kurulan Cimri, internet üzerindeki ürünlerin fiyatlarını sizler için listeleyen bir internet sitesidir. 2011 yılında iLab Holding tarafından satın alınan Cimri, satın almayı düşündüğünüz ürünlerin en ucuz ve en uygun fiyatlı olanlarını bulabileceğiniz bir sitedir. Ürün sayfalarında en ucuz mağazadan en pahalıya kadar sıralama yapan Cimri, güvenilirliği ve güncelliği ile en fazla tercih edilen internet sitelerinden biri olmayı da başarmıştır.

İnternet üzerinden satın almak istediğiniz ürünler pek çok farklı mağazada yer alabilir. Tek tek bu mağazaları gezerek fiyatları karşılaştırmak yerine Cimri’yi ziyaret ederek sizin yerinize fiyat karşılaştırması yapmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına da yer veren Cimri, kısa sürede Türkiye’nin en sevilen internet siteleri arasındaki yerini almıştır.

Cimri aynı zamanda hedef kitlesine daha kaliteli hizmet sunabilmek için iletişim formu ve e-posta adresi ile de destek sağlamaktadır. Cimri’nin herhangi bir resmi çağrı merkezi iletişim numarası bulunmamaktadır. Cimri’nin e-posta adresine ve iletişim formuna ulaşmak isterseniz internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

E-posta ve iletişim formunu kullanarak Cimri ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere belirtebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!