Ceva lojistik Telefon Numarası: 0216 633 44 44

1946 yılında kurularak bugün yüzlerce ülkede lojistik süreçlerini ilerleten, Türkiye’de de aktif olarak hem taşımacılık hem de uluslararası lojistik alanında faaliyet gösteren Ceva Lojistik, dünyanın en güçlü markalarından biridir. Avrupa merkezli bir lojistik şirketi olarak, bugün dünyada en büyük markalardan biri olarak global anlamda 1000’lerce çalışanıyla beraber taşımacılık alanında aktif bir faaliyet göstermektedir. Her geçen gün büyüyen operasyonlarıyla beraber Ceva iletişim numarası için sayfamızda yer alan 0216’lı sabit numaradan siz de markanın çağrı merkezine ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ceva lojistik sektörleri nelerdir?

Ceva Lojistik olarak bugün 160’dan fazla ülkede binlerce lokasyona sahip şekilde çalışmalar sürdüren markanın gücü şu sektörlerde geçerlidir:

  • Hava taşımacılığı,
  • Deniz taşımacılığı,
  • Kara taşımacılığı,
  • Sözleşmeli lojistik,
  • Katma değer hizmetler,
  • Proje lojistiği

Türkiye’de ise Hava, Okyanus, Zemin ve Demiryolu başta olmak üzere Sözleşme Lojistikleri, Kurşun Lojistik ve VAS gibi çözümler noktasında hem Asya hem de Afrika olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul’da Afrika ve Asya faaliyetlerine yönelik merkez ofis adresleri ise aşağıdaki gibidir:

Ceva Lojistik adres bilgileri

Afrika Ofis Adresi: ÜNALAN MAH. LIBADIYE CAD. DİS KAPI NO: 82F EMAAR MEYDANI OFİS K: 6 ÜSKÜDAR 34700 İstanbul Türkiye

Asya Ofis Adresi: ÜNALAN MAH. LIBADIYE CAD. DİS KAPI NO: 82F EMAAR MEYDANI OFİS K: 6 ÜSKÜDAR

Ceva Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0216 633 44 44

Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde bulunan Ceva Lojistik, bugün Kuzey Amerika ve Avrupa dahil olmak üzere Çin, Latin Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu gibi pek çok pazarda yeri vardır. Sektörde uzman çözümleriyle beraber hem küresel hem de yerel kaynaklarıyla birlikte başarılı lojistik faaliyetleri göstermektedir.

Aşağıda yer alan form, taleplerinizle ilgili İnsan Kaynakları ile iletişime geçeceğiniz adreslerden biridir. İnternet sitesi üzerinden iletişime geçeceğiniz bu formu doldurabilir; Hava, Kara ve Deniz Lojistik faaliyetleriyle ilgili talepleriniz veya şikayetlerinize dair tüm konular hakkında doğrudan muhatap bulabilir, bilgi alabilirsiniz.

İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.cevalogistics.com/en/submit-a-claim

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan email adresi üzerinden de yine teklifleriniz için, müşteri kaynakları ile ilgili görüşme yapacağınız İK ile iletişimde olmak adına görüşmeler için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir konu hakkında bilgi almak ya da vermek için, bireysel veya kurumsal müşterisi olmak adına da direkt olarak görüşebilir ve istediğiniz şekilde de e-mail yoluyla resmi kanalı yolunu tercih etmiş olabilirsiniz.

Ayrıca yine aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarıyla birlikte de dilediğiniz şekilde Ceva Lojistik  sosyal medya hesaplarını takibe alarak, bilgi paylaşımında bulunabilir ve dilediğiniz gibi de en iyi şekilde iletişimde kalabilirsiniz.

Eposta Adresi: info@cevalogistics.com

CEVA Facebook

CEVA Twitter

CEVA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!