Çetmen Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504550555

1962 yılında İzmir’de kurulan Çetmen Mobilya, uzun yıllar boyunca mobilya sektöründe kendi çizgisinde ürettiği pek çok ürünü beğendirmeyi ve kabul ettirmeyi başarmış bir markadır. 1995 yılıyla birlikte hem mobilya fabrikası kuran hem de kendi altyapısına kattığı yenilikleriyle beraber İzmir’den sonra pek çok lokasyonda da açtığı konumlarla beraber mobilya sektörüne farklılık kazandırmıştır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Günümüzde mobilya alanında birbirinden farklı pek çok ürünü sizlere sunan Çetmen Mobilya ile oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odasından TV ünitesine, çocuk ve genç odasından tutun da yatak ve baza gibi pek çok konuda en iyi şekilde mobilya mağazacılığından faydalanabilirsiniz. Bu alanda istediğiniz her konuda satış öncesi sorularınız için de Çetmen Mobilya müşteri hizmetleri ile görüşebilir, dilediğiniz şekilde de hem destek hem de bilgi alabilirsiniz.

Çetmen Mobilya Şubeleri Hangi İllerde?

Bugün 50’nin üzerinde bulunan mağaza sayısıyla beraber pek çok alanda satış faaliyetleri veren Çetmen Mobilya, İzmir’de 16, Manisa’da 6 mağazası dışında İstanbul’da 3 adet mağazaya sahiptir. Bunlarla birlikte Aydın, Denizli, Uşak, Muğla’da 2 şubesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Ankara ve İzmit’te de 3 şubesi mevcuttur.

Güçlü altyapısı konusunda İzmir’de 50 bin metrekarelik bir alana sahip üretim alanıyla beraber Çetmen Mobilya, bugün yüzlerce modelleriyle birlikte sadece oturma grubu değil aynı zamanda çocuk ve genç odası, yatak ve baza gibi seçeneklerle birçok kampanyayı sizlere sunuyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Geniş ürün yelpazesi ile birlikte birbirinden farklı pek çok ürün çeşitliliği ile Çetmen Mobilya’da satın alacağınız her üründe 2 yıl ürün garantisi ve 8 yıl yedek parça garantisi bulunuyor.

Sitedeki Ürünler Hazır Stoklu mu?

Çetmen Mobilya internet sitesinden satın alacağınız mobilya takımları, birçok farklı ebatlarda ve renklerde üretiliyor. Bu nedenle hazır, stokta değil doğrudan sizin siparişinizle beraber üretim aşamasına girmekte olan, özel üretim ile sizlere sunulmakta olan ürünlerdir. Bu nedenle olası bir siparişte ortalama teslimat süresi 15 – 30 gün aralığında olmaktadır. Aynı zamanda bu konuyla ilgili olarak da Çetmen Mobilya iletişim numarası üzerinden çağrı merkezine ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet sitesi üzerinden siparişlerinizi vererek de alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sezon sonu indirimler, kampanyalar ve daha pek çok avantajlı fiyatlarla beraber istediğiniz mobilya takımlarında güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer internet sitesi üzerinden vereceğiniz siparişlerde bir hata, sorun ya da benzer bir sorun olursa bu konuda iletisim@cetmen.com.tr adresinden de b ilgi alabilirsiniz. En kısa süre içinde bu konuda siz de bilgi alabilirsiniz.

Çetmen Mobilya Sosyal Medya Hesapları

İnternet sitesi üzerinden her türlü kampanya ve indirimler hakkında bilgi edineceğiniz Çetmen Mobilya ile birlikte dilediğiniz her zaman e-posta adresinden bilgi edinmek için firma yetkililerine ulaşabilir, en iyi şekilde de Çetmen Mobilya’nın kendi sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Çetmen Mobilya E-Posta Adresi: info@cetmen.com.tr

ÇETMEN MOBİLYA Facebook

ÇETMEN MOBİLYA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!