Türkiye Ekonomi Bankası uzun süredir faaliyetlerini sürdüren bankalar arasında yer almaktadır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanan banka her geçen gün yeni hizmetler sunmaya devam etmektedir. CEPTETEB ise son yıllarda büyük bir ilgi gören bankacılık sistemidir.

Sistem sayesinde akıllı telefonlar üzerinden internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Banka ile oturduğunuz yerden iletişime geçebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz uygulama bankanın bütün imkanlarından yararlanabilme imkanını sizlere sunmaktadır.

Teknoloji çağında artık bankacılık işlemleri de internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. TEB, her geçen gün yenilikleri bünyesinde barındırmaya ve muhteşem yenilikleriyle müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Dilediğiniz her yerden bankacılık işlemi yapabileceğiniz bu sistem sayesinde banka kartı kaybetme sorunları ve kuyruklarda saatlerce bekleme gibi sorunlardan da kurtulabilirsiniz.

CEPTETEB kullandığınız zaman hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Ayrıca CEPTETEB hesaplarınızdan yapacağınız TL para transferleri için de sizlerden ücret talep edilmemektedir. Kredi kartınıza kendi tercih edeceğiniz avantaj paketlerini alarak sizler için özel olarak tasarlanan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

En iyi faiz oranlarından faydalanabilmenizi sağlayan CEPTETEB uygulaması son yılların en güvenilir bankacılık uygulamaları arasında yer almaktadır. Sizler de CEPTETEB kullanarak bütün bu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!