27 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

Casper Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502507777

Her ne kadar yabancı bir şirket gibi dursa da ilk tanıştığınızda şaşıracağınız, merak edeceğiniz, dünyaca ünlü markalardan biri de Casper markasıdır. Casper, Türkiye’de kurulan ve bir Türk markası olarak sektörde yerini alan şirketlerden biridir. 3 bilgisayar mühendisi arkadaşın girişimci olarak 1991 yılında İstanbul’da kurduğu şirket, bugün büyük bir açılım ile beraber dünyanın dört bir yanında bilgisayar satışlarıyla biliniyor.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Masaüstü bilgisayarlardan tutun da laptop, dizüstü bilgisayar modelleri, Excalibur oyun bilgisayar konfigürasyonlarından çeşitli akıllı telefon, tablet ya da en iyi Casper ürünleriyle beraber hem fiyat anlamında hem de servis hizmetleriyle beraber sektörde fark yaratmasıyla bilinen bir Türk markasıdır.

Casper Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Bir Türk markası olan Casper, bugün birbirinden farklı cihazlarla beraber sizlere imkanlar sunuyor. Telefon, tablet, bilgisayar ya da oyun bilgisayarları gibi pek çok alanda en iyisi olmak için çalışan markadan sizlerde destek alabilirsiniz.

Casper Nirvana Serisi Nedir?

Casper laptop bilgisayar satın almayı düşündüğünüzde en çok tercih edeceğiniz modellerden biri de Casper Nirvana modelleridir. Birçok modelleriyle beraber X400, X500 ya da S500 gibi çeşitli modellere ayrılmış şekilde istediğiniz işlemci, RAM ve HDD’ye uygun olarak seçimlerinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ürün arama sayfasında kendisine ait özel bir arama motoru geliştiren Casper ile birlikte işlemci, depolama alanı, ekran büyüklüğü, ekran kartı, işletim sistemi ve RAM gibi pek çok seçeneklerde özel seçimler yapabilir; ihtiyacınıza uygun bilgisayarı tek bir arama ile anında bulabilirsiniz. Aynı zamanda da Casper müşteri hizmetleri ile telefonda görüşerek, bu konu hakkında yanından da bilgi alabilirsiniz.

Casper Aynı Gün Teslimat Hizmeti Nedir?

Casper Bilgisayar, hızlı teslimat noktasında da sizlere en iyi desteği sağlamayı hedefliyor. Bu alanda aynı gün teslimat ve 1 günde kargo imkanıyla beraber Casper’da, internet sitesi üzerinden Pazartesi’nden Perşembe’ye kadar herhangi bir günde siparişleriniz ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlandığında, 1 gün içerisinde ücretsiz olarak kargoya veriliyor.

Hafta içi günlerde saat 11.00’a kadar siparişleriniz arasında telefon, tablet, aksesuar ya da monitör siparişleri varsa İstanbul içerisinde aynı gün teslim alma avantajlarından da yararlanabiliyorsunuz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Casper Servis Desteği Nasıl İşliyor?

Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce servis desteğiyle beraber sizlere resmi yollarla istediğiniz servis desteği Casper servis noktalarıyla sunuluyor. Tüm servis noktalarına ulaşmak için, ürünler hakkında yardım almak ya da driver eksikliği konusunda indirme seçenekleri için https://www.casper.com.tr/servis-noktalari adresinde bulunan yetkili servislerden destek alabilirsiniz.

Casper markasının olan Jet Servis desteğinden de faydalanabilirsiniz. Jet servis, ücretsiz bir hizmet olup kullandığınız ürünle ilgili bir arıza oluşması halinde kargo şirketi aracılığıyla ürün, adresinizden alınır ve servis desteği sağlandıktan sonra tekrar kargo ile adresinize teslim edilir.

Eğer Jet Servis desteğinden faydalanmak istiyorsanız https://www.casper.com.tr/jet-servis adresinde bulunan detaylı bilgilendirme formunu ve talebinizi açıkça yazmalısınız. Buna göre sizlere en iyi şekilde destek, en hızlı şartlar altında sağlanacaktır. Bu süreçle ilgili merak ettiklerinizi de Casper iletişim numarası üzerinden çağrı merkezine sorabilirsiniz.

Casper.com.tr’ye ait aynı zamanda Casper Turbo Servis desteği de bulunuyor. Bu hizmette ise her şey motorlu kurye ile birlikte sürdürülüyor. Sorunlu ürün, motorlu kurye aracılığıyla alınarak sizlere en iyi şartlar altında yine motorlu kurye ile teslim edilir. Bunun için https://www.casper.com.tr/turbo-servis adresini kullanarak destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Casper E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Markaya ait olan tüm sosyal medya hesaplarına aşağıdaki adreslerle ulaşabilirsiniz. Bütün büyük sosyal ağ mecralarında bulunan marka, tüm aktif kampanyaları ve indirimleriyle beraber sizlere tüm duyurularını buradan yapıyor. İstediğiniz her an takipte kalabilir ve güncel her şeye ulaşabilirsiniz. Ek olarak aşağıda yer alan e-posta adresini de kullanarak, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Casper E-Posta Adresi: mhb@casper.com.tr

CASPER Facebook

CASPER Twitter

CASPER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!