Çarkıfelek Yarışma Katılım Formu, Whatsapp Telefon Numarası

1975 yılından günümüze Türk televizyonlarının vazgeçilmez programlarından birisi haline gelen Çarkıfelek, ülkemizde en fazla tanınan ve ilk yarışma programı olma özelliğine sahiptir. Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunda yayınlanan program ara sıra ekranlara veda ediyor olmasına rağmen, sürekli tekrardan ekranlarda karşımıza çıkmayı başaran bir program.

Toplamda 43 sezondur yayınlanan program, 2017 yılı Haziran ayı itibariyle Star TV ekranlarında gösterilmekte. Yarışmaya birçok ünlü sanatçının yanı sıra yarışmacı olmak isteyen izleyicilere de yer verilmekte. Çarkıfelek yarışmasının en büyük ödülü ise Arabadır.

Programa katılmak ve büyük ödül için yarışmacılar arasında yer alma gibi bir hayaliniz varsa tek yapmanız gereken yarışmaya katılım formunu doldurmak. Formu doldurmanız ardından başvurunuz değerlendirilerek, uygun görülmesi halinde sizinle iletişime geçilecektir. Formu doldurmak içinse yarışmanın sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.


Çarkıfelek Yarışma Katılım Formu, Whatsapp Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Bu yarışmanın devam etmemesi çok üzücü. Sürekli olarak katılmak istediğim ama bir türlü kısmet olmayan bir yarışmaydı kendisi. Umarım yakın zamanda yarışmanın yeni formatıyla birlikte yayına alırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir