1970’li yıllarda değişen sosyo-ekonomik yapı İspanya’daki insanların yaşam biçimlerini ve giyim stillerini de değiştirmiştir. Bu durumdan etkilenen tasarımcılar ise yeni konseptler ortaya çıkartmaya başlarlar. Fırsatları değerlendirmek isteyen maceracı ve girişimci kimliğe sahip Lorenzo Fluxa, Camper markasını 1975 yılında kurmuştur. Şıklığı, konforu ve yenilikçiliği hedef kitlesine sunan Camper kısa süre içerisinde tüm dikkatleri üzerine çeken ve ticari faaliyetlerine 1975 yılından beri devam eden bir markadır.

1981 yılında Camper ilk mağazasını Barselona’da açar. İlk mağazanın açılışından sonra hızlı bir ivme yakalayabilen Camper, 1992 senesinde dünya çapında ünlü bir marka olur. Hızlı bir şekilde büyüyen Camper, Londra, Paris ve Milano gibi önemli şehirlerde de mağazalarını açmaya devam eder. Müşteri ilişkilerine ve memnuniyetine büyük bir önem veren Camper kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

Her yeni sezon daha iddialı tasarımlar ile ortaya çıkan ünlü marka günümüzde ayakkabı, bot, cüzdan ve çorap gibi farklı kategorilerde ürünler üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Online alışveriş kısmına da ağırlık veren Camper markasının çağrı merkezi hizmeti de mevcuttur. Camper çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 411 45 66 numarasını tuşlayabilirsiniz. Online alışveriş için ise Pazartesi ve Cuma günleri 10:00 ile 17:00 arasında 0212 292 74 07 numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!