Bursagaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bursa’da yer alan bütün ilçelere doğalgaz hizmeti sunan Bursagaz firması, abonelerine her zaman daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için hem internet üzerinden hem de kurduğu çağrı merkezi üzerinden çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullanıcılarına iki ayrı platform üzerinden diledikleri gibi işlem yapma imkanı sağlayan Bursagaz, 444’lü bir çağrı merkezi numarasına sahiptir. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarasını arayarak pek çok farklı işlemi telefon üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Bursagaz’ın çağrı merkezine ulaşabilmek için 444 11 33 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca Bursagaz’ın online işlem merkezinden abonelik işlemleri, fatura borç sorgulama ve güncel fiyat bilgileri ile ilgili de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri size geri dönüş yapacaktır. Kısa süre içerisinde Bursagaz yetkililerine ulaşabilmek için 444 11 33 numarasını sizler de kullanabilirsiniz.


Bursagaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Bu firmanın çağrı merkezine ne yaptıysam ulaşamadım. Faturalarım ile ilgili yaşadığım sorunlarda asla muhattap bulamıyorum. Umarım kısa bir süre içerisinde bu problemi hallederek çağrı merkezi hizmeti de vermeye başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir