30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Yemek sektöründe önemli bir konumda yer alan Burger King, Türkiye’de faaliyetlerine 1995 yılında başlamıştır. ATA Grubu bünyesinde yer alan TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile birlikte ülkemize giriş yapan şirket, kısa bir süre içerisinde halkımızın gözdesi haline gelmiştir. Her geçen yıl büyük bir hızla yükselen yemek şirketi, geçtiğimiz birkaç yıldır ülkemizde en samimi marka seçilmektedir. Lezzetli ürünleriyle en fazla tercih edilen fast food markaları arasında yer almayı başaran Burger King, Türkiye’nin de en fazla tercih edilen fast food markaları arasında yer almaktadır.

Burger King’in 444’lü çağrı merkezi aracılığıyla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Acıktığınızda bir telefon uzağınızda olan sipariş hattından, siparişinizin durumu, yeni bir sipariş veya istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir yardım alabilirsiniz.

Dünya genelinde 110’u aşkın ülkede faaliyet gösteren Burger King, 1954 yılında kurulmuştur. Toplamda 16.000’e yakın şubesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. En popüler hamburgerleri arasında yer alan Whopper ilk kez 1957 yılında satışa sunulmuştur.

Burger King Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

444 54 64
Veya
0850 222 54 64