14 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Budget Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 47 22

İster günlük ister aylık araç kiralama hizmeti veren Budget Rent A Car, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olarak bilinir. 1958 yılında kurulan bu marka aynı zamanda dünyanın da en büyük rent a car sektöründe bulunan bir gücü olarak tanınmaktadır.

Bugün ofis sayısına bakıldığında 3400’den fazla ofisiyle birlikte 128 ülkede aktif şekilde binek araba, minibüs ve kamyon kiralama hizmetleri veren bir kuruluş olurken Türkiye’de Budget, 2007 yılından beri Koç Holding şirketlerine ait olan Otokoç AŞ altında hizmet verir. Araç kiralama sektöründe öncü olarak tanınan bir marka hem fiyatlarıyla hem de müşterilere sunduğu hizmetleriyle birlikte ön planda olmayı istemektedir. Buna göre Budget çağrı merkezi de güçlü bir altyapı sunulmakta olup hem yerli hem de yabancı müşterilerine de en iyi hizmeti sunmak ister.

Budget Kampanyaları Nelerdir?

Bölgesel şekilde çeşitli kampanyalara sahip olan araç kiralama markası Budget, yurtiçi ve yurtdışı kampanyalarıyla beraber müşterilerinin yüzünü güldürmeyi seviyor. Sağlık çalışanlarına özel %50 indirimli araç kiralama hizmetlerinden tutun da özel günler ve haftalarda birçok kampanya yapmaktadır. Son model araçları en uygun fiyata kiralama süreçlerinde her zaman en uygun fiyattan faydalanabilirsiniz.

En uygun fiyatlar çerçevesinde araç kiralama kalitesiyle faydalanmak istediğinizde yurtiçi araç kiralama imkanlarıyla beraber siz de sezondan sezona istediğiniz gibi uygun fiyatlı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Çeşitli kampanyaları aktif olarak internet sitesinde bulabilir ya da Budget iletişim numarası üzerinden aşağıdaki telefon numarasını arayarak anında müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Kampanyalar hakkında bilgi almak için tuşlayacağınız telefon numarası sayesinde, hafta içi her gün saat 17.00’ye kadar görüşme yapabilir ve kampanyalar, indirimler, aktif avantajlı fiyatları sorabilirsiniz.

Budget Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Budget Telefon Numarası: 444 47 22

Bir araba kiralama hizmeti veren Budget markası Türkiye’de en kapsamlı rent a car hizmetleri veren kuruluşlardan biridir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı aramalarına açık destek hattı için anından rezervasyon süreçlerini yaptırabilir, aksaklık veya soru, sorun, problemlere karşı Budget müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Budget 444’lü numara üzerinden hafta içi her gün saat 08.00- 17.00 saatleri arasında çalışan marka, soru ve sorunlarınıza karşı destek, hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan iletişim formundan da görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Budget Kiraladığım Araçla Kaza Yaptım Nereyi Aramalıyım?

Eğer Budget markası üzerinden kiralanan araçla kaza yaptıysanız, bu konuda alacağınız destekler ve süreçler hakkında hızlıca bilgi ve destek almak için 444 47 22 numarasını arayarak, 2’yi tuşlayın ve yol yardım talebinde bulunun. Sizlere yol yardım desteği sağlayan Budget, bu konuda da sizi yolda bırakmayarak hızlıca destek sunacaktır.

Budget İletişim için Genel Müdürlük Adresi: Budget Türkiye Aydınevler Mah. Saygı Cad.No: 60 34854 Küçükyalı / İstanbul

Budget İletişim Formu Adresi: https://www.budget.com.tr/iletisim-bilgileri

Budget İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Rent a car hizmetleri konusunda Budget araba kiralama firması, rezervasyon ya da benzer konularda e-posta ile iletişime geçmeniz için aşağıdaki e-postayı kullanmaktadır. Siz de bu e-posta adresiyle iletişime geçerek istediğiniz bilgiyi alabilir, dilediğiniz soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda her dönem çeşitli kampanyalarıyla beraber rezervasyon yapmak isteyen müşterilerine duyuru için sosyal medyayı aktif kullanan rent a car firması Budget’ın tüm kampanyalarını da sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir!

Budget İletişim Email Adresi: rez@budget.com.tr

BUDGET Facebook

BUDGET Twitter

BUDGET İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!