10 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

BTC TÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: SADECE MAIL!

Kripto para ve Bitcoin dünyasında her geçen gün büyük gelişmeler yaşandıkça, daha fazla insanın bilgi sahibi olduğu Bitcoin konusunda birbirinden farklı yenilikler doğarken, Türkiye’de de pek çok BTC piyasası olan firmalar yer alıyor. Yerel ve yasal lisanslarıyla beraber bulunan markalardan biri de Btcturk firmasıdır. Türkiye’de faaliyet gösteren Btcturk, 2013 yılında kurulmuştur. Kurucu iş adamı Kerem Tibuk olurken, 2018 yılında devretmiştir. Türk Bitcoin borsası olarak adlandırılan Btcturk, bugün Türki lirası / BTC başta olmak üzere kripto para alış- satış emirleri vereceğiniz bir borsadır.

Türk Kripto Para Borsaları arasında akla ilk gelen firma Btc Türk olurken Btc Türk müşteri hizmetleri var mı yok mu çoğu zaman merak ediliyor. Direkt olarak ulaşabileceğiniz telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Fakat istediğiniz her zaman müşteri destek hattı olarak iletişim formu veya destek kaydı oluşturarak bilgi – destek alabilirsiniz.

BtcTürk Güvenilir mi?

Btctürk, Türkiye sınırları içerisinde yüksek hacimli bir BTC işlemi yapan borsalardan biridir. Yasal mevzuatlar dahilinde işletme olarak bilinen Btcturk üzerinden tüm Bitcoin süreçlerinizde, alım – satım noktasında gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Burada siz de hesap işlemleri, alım – satım süreçleri veya merak ettiğiniz birçok konu hakkında tüm soruların yanıtlarına da https://bilgibankasi.btcturk.com/hc/tr adresi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Burada pek çok sorunun yanıtlarını bulmak mümkündür.

BTC Türk Müşteri Destek Hattı İletişim Bilgileri

Eğer herhangi bir işlem hakkında bilgi ve destek almak istiyorsanız, telefonla değil direkt olarak e-mail üzerinden iletişime geçebiliyorsunuz. Bu konuda Btctürk iletişim bilgileri olarak aşağıdaki e-mail adresinden birebir görüşebilir, destek alabilirsiniz. Sormak istediğiniz birçok konuyla ilgili olarak ister telefondan ister bilgisayarınızdan mailleşerek, Bize Ulaşın ibaresinde yer alan e-mail adresine bu şekilde siz de ulaşarak iletişimde olabilirsiniz.

Btc Türk Müşteri Desteği E-mail Adresi: destek@btcturk.com

Bize Ulaşın sayfası, aktif şekilde resmi olarak bilgilerinizi paylaşıp iletişime geçeceğiniz, Btc Türk’ün iletişim sayfasıdır. Buradan tüm merak ettiğiniz konularla ilgili olarak, şikayetleriniz hakkında konular seçebilir ya da kripto paraların alım ve satımlarıyla alakalı süreçlerde sormak istediğiniz tüm durumları konu edebilir, bilgi alabilirsiniz. Form aşağıdaki şekildedir ve bu şekilde istekleriniz dahil olmak üzere hem şikâyet hem de önerilerinizi paylaşabilirsiniz:

İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://form.btcturk.com/

Btc Türk Sosyal Medya Adresleri

BTC Türk, Türkiye’de BTC Türk müşteri hizmetleri şeklinde sosyal medyada da çok yoğun bir şekilde aktiflerdir. Bu nedenle herhangi bir konu hakkında güncel bilgileri takip etmek, süreçler hakkında destek ve bilgi almak için de direkt olarak sosyal medyayı takibe alıp destek – bilgi alabilirsiniz.

BTC TÜRK Facebook

BTC TÜRK Twitter

BTC TÜRK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!