25 Mart 2019 tarihinde güncellendi.

1931 yılında kurulan Bridgestone, Japonya çıkışlı bir markadır. Lastik markası olan Bridgestone, 2009 yılında dünya üzerinde 1. olarak en iyi markalar arasına girmeyi başarmıştır. Dünya çapında 21 ayrı ülkede aktif olan Bridgestone aynı zamanda 141 adet üretim tesisine sahiptir. Geniş üretim kapasitesi ile dikkat çeken ünlü marka günümüzde de satışlarını ve üretimlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İtalya, Kuzey Amerika, Çin, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya gibi pek çok farklı ülkede üretimlerini sürdüren Bridgestone dünyanın en büyük lastik üreticisi olmaya devam etmektedir. Kaliteli ve dayanıklı ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile müşteri kitlesine sunan Bridgestone güvenilir bir sürüş için ihtiyaç duyabileceğiniz lastikleri üretmektedir.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi ile de hizmet sunan Bridgestone markasına ulaşmak isterseniz 0850 210 43 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile istek, soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Bridgestone WhatsApp hattı için ise 0553 017 90 90 numarasını kullanabilirsiniz. Bridgestone çağrı merkezi ve WhatsApp hattı ile yapacağınız görüşmelerin tamamı güvenliğiniz açısından kayıt altına alınmaktadır. Çağrı merkezi ile WhatsApp hattına ulaştıktan sonra günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

Çağrı merkezini puanlayın!