Braun Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

21 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Braun ismi markanın üreticisi olan Max Braun’dan gelmektedir. Mühendis olan Max Braun 1921 yılında Frankfurt’ta ilk dükkanını açmıştır. Açtığı ilk dükkanda radyo setleri için üretime başlayan Braun, 1928 yılında Frankfurt’ta yeni tesisleri ile çalışmalarına devam etmiştir. 1929 yılında ise tamamen radyo seti üretmeye başlamıştır.

Almanya’nın en iyi radyo üreticileri arasında bulunan Max Braun, 1950 yılında tıraş makinası üretimine başlamıştır. Bir süre bu ürün ile çalışmalarına devam eden Braun daha sonra kişisel bakım ürünleri kategorisinde ürünler sunmaya başlamıştır. 1970’li yıllarda altın çağlarını yaşayan Braun, günümüzde hala hizmet vermeye devam eden elektronik ve teknoloji markasıdır.

Braun aynı zamanda çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden de Pazartesi ve Cuma günleri saat 08:45 ile 16:45 arasında hizmet sunmaktadır. Braun çağrı merkezine 0850 220 09 11 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Braun Genel Müdürlük için ise 0216 463 83 83 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Braun Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Braun’dan ufak bir sipariş vermiştim sipariş ile ilgili bir karışıklık olmuş sanırım. Bu durumla ilgili çağrı merkezini 2 gün önce aramıştım hızlı bir şekilde karışıklığı hallederek sorunumu çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir