Boyner çağrı merkezi telefon direk bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’deki hemen hemen tüm alışveriş merkezlerinde şubesi olan köklü markalardan Boyner, kozmetik, giyim, çanta, spor malzemeleri ve daha pek çok farklı kategoride ürün sunmaktadır. Türkiye’nin önemli firmalarını kendi çatısı altında toplayan Boyner ürünleri arasında her yaştan kişiye hitap edebilecek ürünler yer almaktadır.

İnternet mağazasını da aktif eden ve online alışveriş imkanını hedef kitlesine sunan Boyner, alım ve satım sonrası müşteri memnuniyetine büyük bir önem göstermektedir. Kurulduğu ilk yıldan beri sürekli olarak kendisini geliştiren Boyner’i tercih ederek sizler de kaliteli ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Boyner çağrı merkezi telefon direk bağlanma 444 ile başlamaktadır. Ayrıca Boyner internet mağazası ile de aktif olarak satış gerçekleştirmektedir.

Boyner kozmetik, giyim, çanta, spor malzemeleri ve bir çok kategoride hizmet vermektedirler.

Gerek mail yoluyla, gerek telefon ile boyner müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz mümkün.

Boyner Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 29 67

Boyner çağrı merkezi hafta içi 09:00 ila 22:00 saatleri arasında destek vermektedir.

Boyner müşteri temsilcileri maillere de hızlı bir şekilde cevap vermektedirler. Mail yoluyla iletişime geçmek isterseniz aşağıda verdiğimiz adres ile irtibat kurabilirsiniz.
[email protected]


Boyner çağrı merkezi telefon direk bağlanma” için 6 yorum

  1. Boyner ürünlerinden çok memnunum ama fiyatları biraz tuzlu gibi geliyor bana. Çağrı merkezine de bir türlü bağlanamadım. Geçen ay satın aldığım bir ceket ile ilgili iletişime geçmem gereken bir konu vardı ne yaptıysam çağrı merkezine bağlanamadım. Umarım bu sorunu en kısa sürede düzeltirler.

  2. Çağrı merkezine asla ulaşmıyorum 1 aydın ödemesi yapılan ürün hala elime ulaşmadı nasıl ulaşacağım size

    1. merhabalar, tüketici kanununa göre 20 iş gününü geçen tamir sürecinde ürünün yenisini size iletmek durumundalar, lütfen yukarıdaki çağrı merkezi ile iletişime geçip ürünün yenisini veya iadesini isteyin, yardımcı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir