24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1886 yılında Almanya merkezli olarak kurulan Bosch, mühendislik ve elektronik firması olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük otomotiv parçası dağıtıcısı konumunda olan ünlü marka dünya genelinde pek çok farklı alanda insanların yararlanabileceği hizmetler sunmaktadır. Bosch m arkasının dünya çapında toplam 374.778’i aşkın personeli vardır.

Türkiye’de beyaz eşya ve ev aletleri alanlarında gözde firmalardan olan Bosch kaliteli ve sorunsuz üretim desteği açısından tercih sebebi olmaktadır. Ev aletleri kategorisinde buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır ve kurutma makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ocak, mikrodalga fırın, süpürge, ütü, saç bakım ürünleri, kahve makinaları ve hayatınızı kolaylaştırabilecek pek çok farklı ürün yer almaktadır.

Bosch müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Bosch’un çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 6 333 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Dilerseniz Bosch’un resmi internet sitesini ziyaret ederek ilgili iletişim formundan yararlanabilir ve e-posta adresi üzerinden de müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!