BMC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 92 62

BMC markası, Türkiye’de yerli sermaye ile açılan en önemli markalardan biridir. Açılımı British Motors Company olarak da bilinen BMC’nin ilk kuruluşu 1964 yıllarına dayanmaktadır. Türkiye’de İzmir şehrinde kurulan, sektörün her geçen gün yeniliklerini karşılayan ve buna göre kendini hazırlayan bir marka olarak, güvenilir ve sağlam duruşu sayesinde her zaman yetkin çevre dostu araçlar üretimi sağlamış bir markadır.

 50 yılı aşkın süredir hizmet sağladığı otomotiv sanayi ve ticaret sektörü içerisinde, kamyon, traktör, kamyonet ve motor üretimleriyle her zaman marka olmayı başaran bir şirkettir. Otobüs ve kamyonlar, ilk üretim modeli olarak değerlendirdikleri hizmetleriyle ilgili olarak BMC müşteri hizmetleri ile birlikte her zaman sorularınız hakkında görüşebilir, merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz.

BMC Hizmetleri Nelerdir?

Savunma Sanayi alanında da güçlü altyapısı ve gelişimleriyle beraber bugün, birçok modelde otobüs, kamyon gibi araçlar üretmektedir. BMC otobüsler, belediye ve halk otobüsü olarak günümüzde birçok ihtiyacı karşılamak adına üretilen en iyi otobüslerdir. Kamyonlar inşaat serisi, çekici serisi ve yol serisi olarak 3’ye ayrılır. 3 tip kamyon sayesinde güçlü ve kaliteli bir hizmet BMC tarafından sunulur.

Türk sanayi alanında da güçlü askeri araçların üretiminde de BMC’nin aktif olarak rol oynadığı bilinmektedir. Bununla beraber BMC çağrı merkezi üzerinden dilediğiniz her zaman çağrı merkezi yetkilileriyle birlikte görüşebilir, istediğiniz her an soru ve sorunlarınızı paylaşarak da görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Bugün BMC, Türkiye ve Katar merkezli olarak çalışan BMC, 10 farklı otobüs çeşidine sahiptir. Web sitesinde yazan bilgiye göre 7 çeşit kamyona sahip, 11 farklı savunma sanayi alanında ürettiği araçlarıyla birlikte tüm dünyaya hizmet veriyor. Tüm kampanya ve satın alma süreçlerinde bilgi, destek almak için siz de BMC iletişim numarası üzerinden her zaman iletişimde olabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

BMC Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BMC iletişim: 444 92 62

444’lü telefon numarası, BMC markasının müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Bu telefon numarasıyla birlikte İstediğiniz her zaman tüm BMC kampanyaları ya da satın alma süreçlerinden tutun da yedek parça veya garanti süreçleri gibi birçok konu hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız, satış öncesi veya satış sonrası fark etmeksizin görüşme yaparak iletebilir, paylaşabilirsiniz.

BMC İletişim Posta Adresi: Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı, No:1/4C Daire:301, 34906 Pendik, İstanbul

Aktif olarak https://www.bmc.com.tr/bize-ulasin adresinde yer alan tüm bilgiler üzerinden de istediğiniz her an Genel Müdürlük, Fabrika – Satış – Pazarlama başta olmak üzere tüm bölge müdürlüğü vb. alanlarda iletişim, telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

BMC İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

BMC markası tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman duyuru ve kampanyaları takip edeceğiniz bilgiler hakkında sosyal medya üzerinden takibe almak için sizde sosyal medyadan takibe alabilirsiniz.

BMC İletişim Email Adresi: info@bmc.com.tr

BMC Facebook

BMC İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!