26 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

BluTV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502105258

Medya dünyasının en büyük isimlerinden olan Doğan Holding’in dijital dünyada oluşturduğu markalardan biri BluTV oluyor. BluTV, Doğan Holding’in altında açılan markalardan biri olup bugün 2015 yılından bu yana 6 yıldır aktif şekilde dizi ve film yapımlarıyla, çeşitli HD dizi ve filmleri izleme imkanını sizlere sunan marka oluyor. Bu seçenekler dışında Canlı TV izleme keyfiyle beraber ayda 12.90 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerde en iyi şekilde kaliteyi TV ekranlarınıza getirebiliyorsunuz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet üzerinden sonradan izlemeyi istediğiniz birçok film, dizi ya da canlı TV seyretme keyfini yapabilirsiniz. BluTV, kendi sloganı ile şöyle der: Türkiye’nin internet televizyonu.

İlk çıktığı dönemlerden beri ilk 7 gün ücretsiz, deneme fırsatı vermesiyle birlikte siz de ayda sadece 12.90 TL, yıllık abone olduğunuzda ödeyeceğiniz toplamda 155 TL’den başlayan fiyatlarla en iyi yerli ve yabancı 10 bin saatten fazla içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Üyelikle ilgili merak ettiğiniz sorular için BluTV çağrı merkezi üzerinden destek alabilir ve sormak istediğiniz her soruya yanıt arayabilirsiniz.

BluTV’yi Nereden İzleyebilirsiniz?

İstediğiniz her ekrana özel şekilde boyutlanan tasarımı sayesinde, BluTV’yi dilediğiniz her ekran üzerinden izleyebilirsiniz. 10 bin saatten fazla dizi, film ya da çeşitli belgeselleri izleme keyfine varacağınız bu platform üzerinde ister dizüstü bilgisayar isterseniz masaüstü bilgisayarda izleme keyfini çıkartın.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bilgisayar dışında ise telefonlarda, iPad veya diğer tablet modellerde, Apple TV ya da akıllı televizyon gibi birçok cihazda da yine BluTV uygulamasıyla beraber izleme keyfine varın. Bu konuda telefon ve tablet dahil olmak üzere indir, izle keyfini kaçırmayın.

BluTV’nin Kendine Ait Canlı Yayın Kanalları Var mı?

Bu platforma üye olduktan sonra birbirinden farklı pek çok avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Canlı yayın kanalları olarak en çok seyredilen Blu TV’nin kendi belgesel, nostalji ve özel yapım kanallarıyla birlikte günlük TV programına göre istediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz.

10 bin saatten fazla içerikte neler var derseniz eğer öncelikli olarak BluTV özel yapım diziler, programlar bulunmaktadır. Yerli ve yabancı en çok sevilen dizi ve filmler de yine burada bulunmaktadır. Ek olarak altyazının ve dublaj olarak hazırlanan filmlerin de yer aldığı bu platformda he rşeyi HD kalitesiyle beraber izleme keyfini siz de çıkartabilirsiniz.

BluTV Nasıl Satın Alınır?

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Banka ya da kredi kartınızla beraber BluTV aboneliğini başlatmak için blutv.com internet sitesi üzerinden hemen satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ek olarak Apple ürünleri olarak da tüm telefon, tablet ya da televizyon üzerinden uygulama içi satın alma seçenekleriyle de anında satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Olası bir soru veya sorunda da BluTV iletişim numarası ile görüşerek, destek ve bilgi alabilirsiniz.

Blu TV Aboneliği İptal Etme Nasıl Yapılır?

BluTV’de herhangi bir taahhüt bulunmuyor. İstediğiniz her zaman hesabınıza eriştikten sonra hesabım menüsündeki “abonelik sonlandırma” seçenekleriyle iptal işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu süreçte cayma bedeli bulunmaz, ödeme yaptığınız dönem sonuna kadar kullanır ve sonraki dönemin yenilemesini iptal etmiş olursunuz.

Teknik olarak karşılaşacağınız birçok konuda BluTV müşteri hizmetleri sayesinde anında görüşebilir ve yapacağınız görüşme dahilinde de BluTV’ye dair pek çok teknik sorunlarınızı paylaşarak çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda https://destek.blutv.com/hc/tr adresini de kullanarak Yardım Merkezi üzerinden de merak ettiğiniz, karşılaştığınız pek çok soru ve soruna karşılık yanıt bulabilirsiniz.

BluTV Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Takibe alacağınız tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir. Aynı zamanda da BluTV’ye ait olan aşağıdaki E-Posta adresi üzerinden resmi yazışmalar yapabilir, merak edilen veya önerilerinize dair birçok konuda da yetkililere iletilmesi için bu e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta Adresi: destek@blutv.com

BLUTV Facebook

BLUTV Twitter

BLUTV İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!