BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 255 02 56

Kitapseverler kişilerin en uğrak adreslerden biri olarak tercih ettiği, kitapevi noktasında da en çok bilinen ve girilen adreslerden biri olarak tanımlayacağımız BKM Kitap, her zaman kitap sever insanların değerlendirdiği adreslerden biridir. Son dönemlerde müşteri memnuniyeti değerlendirmelerinin de en üst noktada olduğu, yoğun ilgi ve alakayla birlikte birçok yayıneviyle beraber anlaşması olan bir kuruluştur. Bursa, Nilüfer’de kurulan firma bugün 400 binden fazla kitabı kendi bünyesinde barındıran büyük bir kitap endüstrisine dönüşmüş markalardan biridir.

İlk olarak fiziksel mağaza, sonrasında da sanal mağaza olarak online kitap satış platformu geliştirmesiyle beraber Türkiye’de bugün, her yere en iyi hızlılıkta kitap satışını sağlamaktadır. BKKM kitap desteğiyle beraber birbirinden farklı kategorilerde binlerce kitap satışı bulunduğu gibi, önceliğiniz olarak değerlendireceğiniz adreslerden biri olarak da bilinir. BKM müşteri hizmetleri ile herhangi bir konu hakkında görüşmek istediğinizde de direkt olarak telefon desteğine ulaşabilirsiniz. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinin dışında müşteri hizmetleri telefon numarasından da iletişimde olup, kitap satışı süreçlerinizle ilgili bilgi alabilir ya da soru – sorunlarınız hakkında da destek isteyebilirsiniz.

BKM Çağrı merkezi iletişim Bilgileri

Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşme öncesinde BKM Kitap’ın yardım sayfasından da videolu anlatımlara göz atabilir ve genel olarak bilgi edinebilirsiniz. Alışveriş öncesi ve sonrası süreçlerinizin tamamını videolu anlatımlarıyla beraber merak edilen konuların tamamı için en iyi şekilde yardımcı bilgilerle paylaşmış olan marka, en iyi şekilde de farklı soruların tamamına yanıt arayanlara destek sağlamaktadır. Bununla beraber telefon desteğiyle beraber de online kitap satış operasyonu içerisinde müşterilerinin herhangi bir aksaklık ya da problem yaşamaması için BKM kitap iletişim numarası bilgilerini paylaşmaktadır. Bu bilgilerini biz de aşağıdaki gibi sizlerle paylaşmaktayız.

BKM Telefon Numarası: 0850 255 0256

Her alandaki kitap satışıyla beraber bugün çocuk kategorilerinden edebiyata, sağlık konularından tarihe, KPSS ve benzeri tüm sınavlara yönelik kitaplardan birçok gençlik, eğitim gibi çeşitli kategorilerde birçok kitapların bulunabilir olacağı online kitapçınız BKM Kitap oluyor. Bugün, bulunduğu noktada internet sitesine giriş yaparak binlerce kitaplar arasında aramalarınızı yapabilir ve kampanyalı bir şekilde de alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kitap alışverişi noktasında çeşitli kampanyalarla beraber faydalandığınızda 3 iş günü içerisinde kargo sürecine dahil olup, kitaplarınızın sizlere ulaştırılması desteğinden de faydalanabilirsiniz.

BKM Kitap’ta yapacağınız tüm alışverişlerinizde varsa hediye çekinizle ödeme yapabilir, kredi kartı veya banka kartınızla ödemelerinizi tamamlayabilir ya da nakit ödemelerinizi kapıda ödeme seçenekleriyle beraber gerçekleştirebilirsiniz. Bazı banka kartlarına özel online ödemelerinizde de belirli oranlarda %’lik iade desteğiyle beraber de banka kartınızla online ödeme yapabilir ve avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

BKM Kitap Online İletişim Formu

Satın alım öncesi veya sonrası için herhangi bir şekilde BKM Kitap online iletişim formuna ulaşarak, soru veya yaşadığınız aksaklıkla ilgili durumları yazılı aktarmak, destek almak istediğinizde https://www.bkmkitap.com/iletisim adresindeki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu form ile beraber iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak kaydederek, yanıtlarınızı BKM Kitap destek ekibine ulaştırmış olacaksınız. Burada sizlerden istenen tüm bilgileri eksiksiz tamamlayarak talebinizi bildirebilir, sizinle iletişime geçilmesini de talep edebilirsiniz.

İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.bkmkitap.com/iletisim

BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

İnternet sitesinde de paylaşıldığı üzere BKM 0850’li telefon numarasından hafta içi her gün ulaşabileceğiniz bir iletişim numarası bulunuyor. Bu telefon numarası üzerinden dilediğiniz şekilde BKM Kitap’ın yetkilileriyle görüşebilir ve destek alabilirsiniz. BKM Kitap iletişim numarası olarak paylaşılan 0850’li hat, hafta içi her gün saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında destek sağlar. Bu telefon numarasıyla beraber siz de dilediğiniz şekilde destek alabilirsiniz. Soru ve sorunlarınıza dair görüşeceğiniz gibi dilediğiniz her zamanda da müşteri hizmetleriyle beraber satın alım öncesinde de görüşmeniz mümkündür.

BKM Sosyal Medya Adresleri

Özel kampanyalarıyla beraber her zaman kitap alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz BKM Kitap ile birlikte siz de aktif şekilde kitaplarınızı anında sipariş verebilir ve teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içerisinde kapınıza gelecek tüm ürünler için, aktif kampanyalardan da faydalanmak adına aşağıdaki sosyal medya hesaplarından BKM Kitap’ı takip edebilirsiniz. Bu sayede BKM Kitap müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden de direkt olarak sosyal medya üzerinden takipte kalıp, en güncel kampanyalar ve indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

BKM KİTAP Facebook

BKM KİTAP Twitter

BKM KİTAP İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!