24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Bizim Toptan Market, Türkiye’nin hemen her şehrinde hizmet veren bir marketler zinciridir. Toptan ve uygun fiyatlı alışveriş yapabilme imkanı sunan Bizim Toptan Market, kaliteli ve taze ürünleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Gıda sektörüne ait ürünler, temizlik malzemeleri ve daha pek çok farklı ürünü sunan Bizim Toptan Market, güler yüzlü personeli ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak sunan Bizim Toptan Market, yeni ürün çeşitlerini sürekli olarak genişletmektedir. Toptan alışveriş merkezi olarak da adlandırılan Bizim Toptan Market, çocuklar için toplu meyve suları, gazoz, top kek ve şişe su gibi ürünler de sunmaktadır.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen marketleri arasında yer alan Bizim Toptan Market, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunan Bizim Toptan Market’in çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 577 75 52 veya 0216 474 42 80 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine ulaşabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine yapacağınız çağrılar o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde cevaplanacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!