Bitexen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 255 08 92

Bitexen, Türkiye’de kurulmuş olan şirketlerden biri olurken günümüzde İtü Arı Teknokent teknoloji geliştirme alanında hizmet gösteren bir kripto para alım satım platformu olarak bilinir. Bitexen ile birlikte tüm bankacılık süreçlerinden tutun da parite ve benzer yatırım araçlarını kullanarak alım ve satım işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Türk mühendisler tarafınca geliştirilmiş olan bir yapı olarak, günümüz şartlarında finans ve teknolojinin birleştiği en iyi Türk girişimlerinden biridir.

Kripto paralar hakkında yatırımcı olmak isteyen herkesin yenilikçi düşüncesiyle beraber en iyi şekilde hizmet alacağı Bitexen, Türkiye’de bulunan tüm yatırımcıların tercih edeceği markalardan biri olarak bulunuyor. İstediğiniz her an alım ve satım platformu olarak tercih edeceğiniz kripto para için hem yerel hem de global olarak analizlerinizi yaparak yatırımlarda bulunabiliyorsunuz.

Olası problemlere karşı Bitexen müşteri hizmetleri ile yapacağınız tüm görüşmelerde de anında destek alabilir ve KVKK kapsamı dahilinde verilerinizin gizliliği bilinerek bilgilerinizin saklı şekilde olmasını sağlayarak destek alabilirsiniz.

Whitelabel çözümler sunan bir marka olarak Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Bitexen hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasalarda aktiftir. Kolay, güvenli ve hızlı Ripple ve Bitcoin alım- satım işlemleri yaparken yaşanacak tüm aksiliklerde sizlere çağrı merkezi ile birlikte destek sağlanmaktadır. 0850 ile başlayan telefon numarası, Bitexen’in müşteri hizmetleri telefon numarası olup anında görüşme yapabilirsiniz.

Bitexen Çağrı Merkezi Destek Hattı Telefon Numarası

Bitexen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 255 08 92

Telefon desteği sayesinde Bitexen üzerinden piyasada aktif rol oynamak istediğinizde yaşayacağınız tüm soru ve sorunlara karşı, istek ve önerilerinizle ilgili konularda 0850’li numaradan destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle yapacağınız tüm görüşmelerde, online bir platform üzerinde olası tüm sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşım sergilenecektir.

Bitexen Komisyonları Nelerdir?

Alım ve satım işlemlerinde dijital kripto paralarının tamamında komisyon bulunmaktadır. Exen, Tether, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve dahası olmak üzere tüm kripto para birimlerinde alım ve satımlarla ilgili olarak komisyon oranlarına anında  https://www.bitexen.com/help/fees adresinden ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler dışında da doğrudan Bitexen çağrı merkezi üzerinden siz de iletişime geçeceğiniz müşteri temsilcilerine komisyon oranları, olumsuz durumlar ya da benzer sorunlarla ilgili tüm durumları bildirebilir ve destek alabilirsiniz.

Bitexen Yönetim ve Satış Ofisi Adresi: Kültür Mh. Nispetiye Cd. Akmerkez B3 Blok Kat:7 Beşiktaş / İstanbul

Bitexen İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-mail ve sosyal medya hesaplarından da her zaman Bitexen markasıyla iletişimde olabilirsiniz. Aktif duyurular, kampanyalar ya da yeniliklerle ilgili tüm duyuruları sosyal medya üzerinden yapan marka, aynı zamanda istediğiniz her zaman yazılı iletişime geçmek için destek@ e-postasını kullanır. Buradan da anında iletişimde olabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bitexen İletişim Email Adresi: destek@bitexen.com

BİTEXEN Facebook

BİTEXEN Twitter

BİTEXEN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!