Türkiye’de yükseköğretim adı altında eğitim veren kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimi sona erdiği zaman bireyler kazanırlarsa veya tercih ederlerse üniversite eğitimi almaya başlayabilirler. Üniversiteler yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi vermezler. Bunun yanı sıra ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora gibi pek çok farklı akademik açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar da yer almaktadır.

Türkiye’nin bütün şehirlerinde en az 1 adet üniversite bulunmaktadır. Biruni Üniversitesi, 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul’un merkez ilçesinde ana yerleşkesi yer alan bu üniversitede öğrencilere farklı bölümlerde eğitim verilmektedir. Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Doğa Bilimleri Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu gibi pek çok farklı bölümde öğrencilere eğitim sunulmaktadır.

Biruni Üniversitesi aynı zamanda 444’lü bir çağrı merkezi numarasına da sahiptir. Çağrı merkezi aracılığı ile öğrenci işlerine bağlanabilir ve öğrenciliğiniz ile ilgili tüm işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 444 8 276 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Biruni Üniversitesi öğrenci işleri, o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecektir. Öğrencilik işleri ile ilgili çözemediğiniz tüm sorunlarınız için öğrenci işlerinin iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!