30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en önemli teknoloji mağazaları arasında yer alan Bimeks, 1990 yılında Akgiray ailesi tarafından kurulmuştur. Müşterilerinden gördüğü taleplerden sonra yüksek sayıda şube açarak hizmet hayatına devam eden Bimeks, Türkiye’nin pek çok farklı ilinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Mağazalarından müşterilerine hizmet sunan Bimeks aynı zamanda internet sitesi üzerinden de online alışverişe imkan sağlamaktadır. Mağazalara uğramadan güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlayan Bimeks müşterilerine her geçen gün daha da yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Bimeks çağrı merkezi direk bağlanma 444 lü telefon numarası bulunmamaktadır bunun yerine aşağıda yazılı olan 0850 ile başlayan Bimeks telefon no dan bimeks istek ve bimeks şikayet konularınızı buradan belirtebilirsiniz.

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0850 222 50 22

Bimeks müşteri hizmetlerini telefonla aramak yerine internet üzerinden de aşağıda yazılı email adresine email göndererek de ulaşabilirsiniz yada iletişim bölümünden forum doldurursanız mutlaka okuma garantili olur.

Bimeks iletişim formu – musterihizmetleri@bimeks.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!