24 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444541

Bim süpermarketler zincirinin çıkartmış olduğu sanal GSM hizmeti olan BİMcell, bugün Türkiye’de yüz binlerce kullanıcısı ile birlikte Bim ve Türk Telekom iş birliğiyle doğmuş bir markadır. Türkiye’de bir market zincirinin ilk kez gerçekleştirdiği sanal GSM hizmeti olarak BİMcell, GSM şirketi olarak hem markette hat açtırma hem de TL yükleme gibi aşamaların tamamından da faydalanmanız konusunda sizlere hizmet sağlıyor.

Bim, güvenilir bir süpermarket zinciri olurken her alanda da olduğu gibi GSM hizmetlerinde de başarılı bir süreç ilerletiyor. Bu aşamada TL yükleme, tarife ve paketler hakkında istediğiniz gibi bilgi alacağınız kendi internet sayfası yeterli olmadığında 444’lü telefon numaradan Bimcell müşteri hizmetleri ile iletişimde kalabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

En iyi şekilde kaliteli bir hizmet, en uygun fiyata konuşacağınız kadar ödeme yapacağınız BİMcell ile beraber online hizmetlerde, müşteri hizmetlerinde doğrudan telefon üzerinden iletişimde kalabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bimcell GSM’in Avantajları Nelerdir?

Bimcell her yöne 1 dakikası 20 krş şeklinde konuşma imkanını sizlere sunuyor. Hatta 6 saniyede bir 0,020 TL’ye konuşturarak istediğiniz gibi çok uygun fiyata konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aç – kapat 0,020 TL’ye yapabiliyorsunuz.

Sadece konuşma paketi Bimcell’de bugün 250 dakikası 15 TL, 500 dakikası 17 TL’dir. Bununla beraber çok daha hesaplı şekilde internet ve SMS paketlerinden de faydalanabilirsiniz. 1GB internet paketi 12 TL, 10GB internet paketi ise 37 TL’dir.

İster yepyeni numara ile isterseniz de eski numaranızla Bimcell’e taşınabilirsiniz. Türkiye’de %98 aşan nüfus kapsamında çekim gücü ile kesintisiz destek sağlayan Bimcell, 8000’den fazla Bim mağazalarında en iyi şekilde sizlere sunuluyor. Bimcell müşteri hizmetleri ile birlikte dilediğiniz en iyi şekilde yararlanabiliyor, istediğiniz gibi GSM hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bimcell ŞİKAYET Telefon Numarası

Bimcell ÇAĞRI MERKEZİ Telefon Numarası: 4444541

Bimcell’de abone olmak için kimlik fotokopisi ile en yakın Bim mağazalarına giderek form doldurup anında simkartınızı alabilirsiniz. Abonelik sözleşmesi veya detaylar için Bimcell iletişim numarası üzerinden iletişimde olabilirsiniz.

Hattınız Bimcell’de aktif süre olarak 184 gün, pasif süre olarak 92 gün boyunca kapalı kalabilir. Ne kadar süre yükleme yapmazsam kapanır süreci ise genel olarak 6 ay 4 gün ile 3 ay 2 gün kadar bir süreye denk geliyor demektir. Eğer bu süreleri de geçirirseniz hattınız tamamen kapanır ve hatta ilişkin olan abonelik sözleşmeniz iptal edilmiş olacaktır. Bu konuda da yine çağrı merkezi ile görüşerek destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bimcell Sosyal Medya Adresleri

Bimcell hattınızı taşımaya dair çeşitli kampanyalar, paketler ve tarifeler hakkında genel bir kampanya, duyuru vb. durumlarında anında bilgi sahibi olmak için Bimcell’in sosyal medya hesaplarını takibe alın. Bu sayede detaylı bilgi edineceğiniz gibi her zaman kampanya ve tarifeler hakkında da anlık bilgi edinebilirsiniz.

BİMCELL Facebook

BİMCELL Twitter

BİMCELL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!