Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

1995’de kurulmuş olan Türkiye pazarında büyük bir paya sahip süpermarketler zinciri Bim, toptan fiyatına tekli satış yapmakta olan firma her kesime hitap ediyor. Satışını gerçekleştirdiği ürünleri uygun fiyatla müşterilerine sunuyor.

2012 yılında Türk Telekom ile yaptığı anlaşma neticesinde BİMCell ismiyle operatör markasını kurmuştur. BİMCell’li olabilmek veya hattınızı taşıtma işlemleri için en yakın BİM mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

BİM, marketlerinde uyguladığı en uygun fiyattan hizmet verme politikası aynı şekilde BİMCell içinde geçerli. Marketler arasında kurulmuş olan ilk operatör firmasıdır. Fiyat ve hizmetlerinden dolayı birçok kişinin tercih ettiği BİM, aynı şekilde BİMCell operatörüne de yoğun ilgiye maruz kaldı. 2015 yılında 1 Milyon aboneye ulaştığı bildirilmişti.

BİMCell’in müşterilerinin desteği için oluşturduğu çağrı merkezi 444’lü numara üzerinden hizmet vermektedir. Bu numaradan tüm soru, sorun ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca fatura bilgilerinizi de öğrenebilir işlem yapabilirsiniz.

BİMCell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

444 45 51

Bir önceki yazımız olan İnci Akü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizde inci akü 444 lü iletişim numarası, inci akü canlı destek ve inci akü direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir