23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Bim Çağrı Merkezi İletişim Numarası :0850 254 44 44

Türk kökenli olan BİM, 1995 yılında 21 adet mağaza açarak sektöre giriş yapmıştır. En kaliteli ürünlerini toptan satış fiyatıyla müşterilerine ulaştıran BİM, Hard Discount modelini Türkiye’ye getiren bir markadır. En düşük %10 miktarında senelik olarak büyüyen BİM, yurt dışında da açtığı ve açacağı mağazalarıyla gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

BİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

1997 yılında Dost Süt’ün üretimini yaparak müşterilerine sunan BİM, kendi ürünlerini üreterek satma yolunda da ilk adımını atmıştır. 2012 yılında BİMCell’i piyasaya süren BİM, teknoloji alanında da müşterilerine uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

BİM aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. BİM’in çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0850 254 44 44 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bim çağrı merkezi aracılığı ile müşteri hizmetlerine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz.

BİM ŞİKAYET HATTI

Pek çok farklı ürün kategorisiyle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun hareket eden BİM, yüksek indirim modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisidir. Ürün portföyünde ortalama olarak 750 ürün yer almaktadır. Özel markalı ürüne sahip olmayı hedefleyen BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir şekilde artırma politikasını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

BİM MARKET ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

BİM aynı zamanda müşteri hizmetleri numarasıyla da hizmet sunmaktadır. 0850 254 44 44 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz BİM çağrı merkezi sayesinde ürünler hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!