BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türk kökenli olan BİM, 1995 yılında 21 adet mağaza açarak sektöre giriş yapmıştır. En kaliteli ürünlerini toptan satış fiyatıyla müşterilerine ulaştıran BİM, Hard Discount modelini Türkiye’ye getiren bir markadır. En düşük %10 miktarında senelik olarak büyüyen BİM, yurt dışında da açtığı ve açacağı mağazalarıyla gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

1997 yılında Dost Süt’ün üretimini yaparak müşterilerine sunan BİM, kendi ürünlerini üreterek satma yolunda da ilk adımını atmıştır. 2012 yılında BİMCell’i piyasaya süren BİM, teknoloji alanında da müşterilerine uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Pek çok farklı ürün kategorisiyle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun hareket eden BİM, yüksek indirim modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisidir. Ürün portföyünde ortalama olarak 750 ürün yer almaktadır. Özel markalı ürüne sahip olmayı hedefleyen BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir şekilde artırma politikasını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

BİM aynı zamanda müşteri hizmetleri numarasıyla da hizmet sunmaktadır. 0850 254 44 44 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz BİM çağrı merkezi sayesinde ürünler hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için bir yorum

  1. İndirim gunu diyorsunuz. Markete 4 adet pepodan urin cikartiyonuz koskoca bim buladar acizmi ayiptir terbiyesizlikti market calisanlarina dorun musteriler neler diyor bir dorun ögrenin bu bir musterilere yapilan terbiyesizliktir herkes sabsh erken gelip bekliyor birde urin 4 adet ayip lutfen beni arasinlarki telefonda anlatayim yapilan terbiyesizlikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir