8 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Biletix, 2000 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük online bilet satış sitesidir. Yıllık olarak ortalama 600’den fazla organizatörün düzenlediği 13.000’i aşkın etkinliğe 4 milyon adet bilet satışı yapılmaktadır. Biletix, dünyanın en büyük bilet satış sistemleri arasında bulunan Ticketmaster üyesidir.

Müşterilerine her zaman en yeni politikalarıyla yaklaşan ve uygun fırsatlar sunan Biletix, pek çok kişinin gözde firması haline gelmiştir. Her yaştan kişiye uygun kategorileri ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Biletix, pek çok farklı ilde 30’a yakın bilet satış noktasına sahiptir.

Biletix aynı zamanda çağrı merkezi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı sayesinde bilet satın alım ve sonrasında destek alabilirsiniz. Konser, tiyatro ve seminer gibi farklı etkinlikler hakkında da çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Biletix çağrı merkezine ulaşarak istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirmek istiyorsanız 0216 556 98 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!