1971 yılında Boyner Grup’tan Osman Boyner’in kurduğu Beymen markası, dünya ve Türk hazır giyim sektörüne öncülük eden ender markalar arasında yer almaktadır. Yeni trendlere göre ürün yelpazesini genişletmeye devam eden Beymen, 400’ü aşkın dünya markasını aynı çatı altında topluyor. Ayrıca Beymen, dünya üzerindeki best-in-class yani sınıfının en iyilerinden olan markalar arasında da yer alıyor.

Kahire ile yurt dışı adımlarını atan Beymen, FourSeasons oteli içerisinde 6.000 metrekarelik bir mağazada açılışını yapıyor. Beymen Erbil mağazası ise Divan Otel’in içerisindeki 1200 metrekarelik bir alana kuruluyor. Hazır giyim sektöründe ve özel dikim sektöründe iddialı bir konumda yer alan Beymen, her yaştan kişinin zevkine hitap edebilmeyi başarıyor.

Moda dünyasının değişkenliğini yakından takip ederek yeni trendlere kolaylıkla uyum sağlayabilmeyi başaran Beymen, lüks ve elit anlayışın zirvelerinde olan markalara da kendi çatısı altında yer veriyor. Beymen’in müşteri hizmetleri telefon numarası da bulunuyor. Haftanın her günü 09:00 – 18:00 arasında 444 4 700 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, istek, şikayet, görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Dilerseniz Beymen’in resmi internet sitesinde yer alan e-posta adresi veya iletişim formu üzerinden de müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!