30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Bershka markası artan taleplere odaklanarak hizmet veren bir markadır. 18 yıllık bir geçmişe sahip olan marka, içerisinde bulunduğu sektörün genel gelirinin %9’unu elinde bulunduruyor. Dünya genelinde gerçekleştirdiği satışlarını 70’den fazla ülkede toplamda 1000’i aşkın mağazasıyla gerçekleştiriyor.

Bershka mağazaları dünya genelinde stratejik noktalar üzerine kurularak, iyi detaylar dahilinde dizayn edilmişlerdir. Mağaza içerisinde müşterilere sunulan ürünler çoğu zaman modayı belirlemektedir. Bershka mağazalarının bulunduğu şehirlerde müşterilerin çoğunun ulaşabileceği stratejik ve ticaret merkezlerinde yer almaktadır. Alışveriş Merkezleri içerisinde yer alan mağazaları ise belli başlı, kaliteli ve öne çıkan AVM’ler arasından seçilmektedir. Çoğunlukla müstakil binalar tercih edilerek, markanın imajını yansıtabilecek yenilikler, düzenlemeler yapılmaktadır.

Markanın kendisi için hedef aldığı kitle çoğunlukla genç kesimden oluşmakta. Müziği seven, sosyal medyada bolca vakit geçiren ve yeni teknolojileri yakından takip eden, onlara ilgi duyan kişilerden oluşmaktadır. Gençlerin tekstil üzerine kurulu hemen hemen her ihtiyacına yanıt vermeye çalışan İspanyol asıllı bir markadır.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği firma Türkiye genelinde birçok noktada mağazaya sahiptir. Satışa sunduğu ürünleriyle farklı tarzlar yaratmak isteyen kişilerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Hemen hemen herkesin ilgisini çekebilecek bir tekstil ürününün yer aldığı Bershka bu farklılığıyla birçok satış rekorunu elinde bulundurmaktadır.

Bershka Türkiye pazarında müşterilerine elinden gelen desteği sunan nadir yabancı markalardan birisidir. Çağrı merkezi sayesinde çalışma saatleri içerisinde firmayı arayarak istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirmeniz mümkün. Hafta içi 10 ila 19 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

0850 İki Yüz Seksen İki 50 06

Çağrı merkezini puanlayın!