30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Tayvan, Taoyuan şehrinde merkezi bulunan ünlü bilişim şirketi, elektronik eşya ve iletişim ürünleri üretmektedir. 1984 yılında Continental Sistemleri adı ile kurulan ünlü şirket BenQ ismini 1999 yılında almıştır. Dizüstü bilgisayar, beyaz eşya, LCD TV, yazıcı, tarayıcı, dijital kamera, projektör ve cep telefonu gibi pek çok farklı alanda ürün sunan BenQ dünya çapında ünlü bir markadır.

Bilgisayar, iletişim ve teknoloji sektöründe dünya liderlerinden olan Tayvan çıkışlı şirket, kendi tasarım dilinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Her bir ürünü ile kaliteli hizmet anlayışı bir üst seviyeye yükselten BenQ ürünleri arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek ürünler yer almaktadır.

Benq çağrı merkezi iletişim telefon numarası 444’lü ve Türkiye’de destek hattı mevcuttur. Benq çağrı merkezine ulaşmak isteyenler 444’lü numaradan arayarak ürünlerle ilgili şikayet, istek ve öneri taleplerini iletebilirler.

Benq dizüstü bilgisayardan beyaz eşyaya, LCD TV, yazıcı ve tarayıcı, dijital kamera, projektör ve cep telefonu gibi birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Tayvan, Çin, Malezya, Brezilya ve Meksika’da üretim tesisleri vardır.

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BenQ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 30 58

Çağrı merkezini puanlayın!