1965 yılında İtalya’da kurulan hazır giyim markası Benetton, rengarenk koleksiyonları ile dikkat çeken bir markadır. Gençlere özel ürünleri ile de dikkatleri üzerine toplamayı başaran Benetton, dünya çapında ünlenerek milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmıştır. Farklı yaş gruplarına özel olarak sunduğu giyim ürünleri ve aksesuarları ile ilgi gören Benetton aynı zamanda Türkiye’de de hizmet vermektedir.

Spor aktivitelerine ve sporculara sponsor olan Benetton, ilk defa Formula’ya sponsorluk yapmıştır. Bu sponsorluk anlaşmasından sonra ise 1985 yılında Benetton Formula kurulmuştur. Hazır giyim alanında tarz ve modaya yönelik tasarımlar ortaya çıkartan Benetton, modern dokunuşlar ile süslediği tasarımlarında muazzam bir bütünlük yakalayabilmektedir.

Hazır giyim ile birlikte ayakkabı, saat, aksesuar, parfüm, çanta ve ev giyimi gibi pek çok farklı alanda hizmet veren Benetton aynı zamanda online alışveriş hizmeti de sunmaktadır. Benetton çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0850 210 60 60 numarasını arayabilirsiniz. Bu numara hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 arasında sizlere hizmet sunmaktadır.

Benetton müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek siparişleriniz ve satın almayı düşündüğünüz ürünler ile birlikte satın aldığınız ürünlerle de ilgili bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de yetkililere bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!