7 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Bellona Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4443399

Bellona, Türkiye’de kurulmuş olan güçlü mobilya dünyasının en önemli isimlerinden biridir. Mobilya dünyasında akla gelebilecek en önemli markalardan biri olan Bellona, son derece kaliteli ve teknolojinin gücünü kullanarak sağladığı ürünleriyle beraber en iyi şekilde üretim süreçlerinde dayanıklılığa önem veriyor. Oturma gruplarından yatak ve bazalar, genç ve bebek odalarından yatak odalarına, yemek odalarından Premium Serisi gibi özenle hazırlanan birçok ürün grubunda aradığınız her şeyi bulmanızda yardımcı oluyor.

Bellona, kardeş mobilya şirketleri olarak 2018 yılından bu yana İstikbal ve Mondi olarak bilinirken, günümüzde her geçen gün bu markalarla beraber güçlü bir şekilde mobilya dünyasında çizgisini, hizmetlerini daha üstün seviyeye taşımak adına koruyor. Tüm alışveriş süreçlerinizde Bellona müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde de memnuniyet süreçlerinizin ne kadar üstün olduğunu birebir tanıklık ederek görebilirsiniz.

Bellona mağazaları iletişim

Bellona çağrı merkezi iletişim telefon numarası dünya standartlarını yakalamayı, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefleyen bellona, beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyiyi sergilemeyi, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun yüksek performanslı ürün üretmeyi benimsemiştir. Bu doğrultuda 3778 işçi ve 257 idari personelle birlikte Türkiye genelinde bulunan 745 bayisiyle müşteriler için en iyi hizmeti vermek için tüm azmiyle çabalamaktadır.

Bellona’ya ulaşabileceğiniz 444’lü telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle ürün bilgilerini sorabilir, güncel stok bilgileri hakkında bilgi alabilir, istek, memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

1957 yıllarından bu yana ticarete atılmış haliyle beraber hizmet veren Erciyes Anadolu Holding tarafınca kurulan Bellona Mobilya AŞ, pek çok sektörde gösterdikleri başarılarını Bellona ile mobilya dünyasında da göstermeyi başarıyorlar. Bu noktada 1995 yılında kurularak üretimlerine de 1 yıl sonra başlayıp büyük yatırımları ve faaliyetleriyle bugün aktif şekilde üretime, satışa devam etmektedir.

Bellona Mevcut Kapasitesi Nedir?

Bellona Mobilya mağazacılık, bugün 117 bin metrekare açık alana sahip üretim faaliyetli sürdüren, 233 bin metrekare kapalı alanda toplamda 350 bin metrekarelik alana sahip olarak üretim süreçlerini en iyi şekilde sürdürmektedir. Çalışan sayısı 2600’ün üzerinde olup bugün Bellona bu istatistiklerle beraber mevcut sektörde en büyük markalardan biridir. Bellona çağrı merkezi ile dilediğiniz her zaman iletişimde kalabilir, en iyi şekilde de destek görebilirsiniz.

Bellona Telefon Numarası

Bellona Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4443399

Bellona çağrı merkezi ile dilediğiniz her zaman iletişim kurarak Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Her konuda alacağınız destek ile birlikte hem servis desteği hem de satış öncesi veya sonrası konularda da görüşmelerinizi ilgili 444 33 99 – 0850 222 33 99 bu 2 numara üzerinden yapabilirsiniz.

Aynı şekilde 444’lü numara üzerinden de şehir içi görüşmelerinizi, alan kodu çevirmeden Türkiye’nin her yerinden ulaşacak şekilde iletişime geçebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bellona iletişim numarası ile her zaman konsept ürünler başta olmak üzere oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, bahçe mobilyası gibi pek çok ürün alışverişlerinizde öneri ve isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğer Bellona bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız, bayilik başvurularını internet üzerinden kabul eden Bellona’ya başvurularınızı şu adres üzerinden iletebilirsiniz: https://www.bellona.com.tr/sayfa/bayilik-formu

Türkiye’de nerelerde bayisi olduğunu öğrenmek içinse direkt olarak https://www.bellona.com.tr/sayfa/magazalarimiz adresiyle beraber Bellona satış mağazalarının tamamına ulaşabilirsiniz. Size en yakın mağazayı bu harita ile kolayca bulabilir ve alışveriş süreçlerinizi de hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Bellona İletişim Formu Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Severek kullanmak istediğiniz Bellona mağazalarından satın alacağınız mobilya gruplarında aradığınız kaliteyi ve en uygun fiyata satın alım süreçlerinizi, indirimleri takip ederek sezonlara uygun şekilde satın alabilirsiniz. Bunun içinde aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Olası talepleriniz olması halinde de yazılı iletişim için, kendi internet sitesinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bellona İletişim Formu Adresi: https://www.bellona.com.tr/sayfa/iletisim-formu

BELLONA Facebook

BELLONA Twitter

Bellona Adres :

Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070
Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE

Çağrı merkezini puanlayın!