30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Hollanda’da üretimlerini gerçekleştiren Bebelac yakın tarihte yenilenen Utrecht’teki Ar-Ge merkezinde çalışmalarına devam etmektedir. İngiltere, Liverpool’da yer alan merkezinde mtabolik hastalıklar ve çocuk ürünleri üzerinde araştırmaları ile uzmanlaşan Bebelac’ın Amerika ve Singapur’da iki ayrı araştırma merkezi bulunmaktadır.

1990 yılında Nutricia SHS International ve Milupa firmalarını satın alan ünlü marka bu sayede metabolik hastalıklar ve inek sütüne alerjisine karşı yönelik mamaları da bünyesine katmayı başarmıştır. Bebelac, Türkiye’deki faaliyetlerine 1996 yılında başlamıştır.

Bebekler için anne sütü değerlidir. Bebeklerin temel gelişimi için en az 2 yıl süre ile anne sütü içmesi gereklidir. Anne sütünden kesilen bebekler sağlıklı beslenmelidir. Bebelac bebek maması size bu konuda yardımcı oluyor. Tıpkı anne sütü gibi besin içeriği sağlamakta ve çocukların gelişiminde büyük rol oynamaktadır. Bebelac kullanan annelerin merak ettiği sorular veya önerileri bulunmaktadır. İletişim bilgileri için :

 

Müşteri temsilcilerine direk bağlanmak isteyen anneler için : 0 212 385 26 00

(Çağrı merkezi  Hafta içi : 08:30-18:00 arası Hafta sonu ise : 10:00-18:00 arasında hizmet vermektedir.

Görüş öneriler için mail üzerinden ulaşabilirsiniz : bilgi@mutlubebekler.com

Çağrı merkezini puanlayın!