Yerli tekstil ürünleri sunan ve Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunan Batik, Türkiye’nin en önemli tekstil markaları arasında yer almaktadır. Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken ve hızlı bir şekilde müşteri kitlesini genişletmeyi başaran Batik, aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleriyle de dikkat çekmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde hedef kitlesini her geçen gün daha da yükseltmeye devam eden Batik, modaya uyumlu ürünleri ile milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmıştır. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikası ise kadınların ilk aklına gelen tekstil mağazaları arasında bulunan Batik, tamamen şeffaf bir çalışma prensibi ile ilerlemektedir.

80’li yılların başlarında dünyanın tanınmış pek çok farklı markasına üretim yaparak faaliyetlerine başlayan Batik, Türkiye’de ilk kez pamuklu triko ihracatı yaparak Türk ürünlerinin dünyaya tanıtılmasında da öncülük etmiştir. Batik Örme ismi ile 1994 yılında 17 metrekarelik bir mağaza açarak perakende sektörüne giriş yapan Batik, dönemin moda trendlerini yakından takip eden bir markadır.

2005 yılında ismini Batik olarak değiştiren marka 2011 yılında Tiffany&Tomato markasını da bünyesine katmıştır. Dünya pazarında Türk markalarını temsil eden Batik, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Batik çağrı merkezine 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 0850 333 0 285 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Çağrı merkezini puanlayın!