30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

BAŞKENT DOĞALGAZ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502226429

Ankara’nın enerji ihtiyacını karşılayan, oldukça güçlü ve büyük bir doğalgaz şirketi olarak tanınan Başkent Doğalgaz, Türkiye’nin başkenti Ankara’nın doğalgaz hattını karşılayan kurumlardan biridir. Yoğun bir abone sayısı olan bu devlet kurumunun müşteri hizmetleri konusunda da her zaman olabildiğince güçlü ve memnun bırakan şekilde alt yapısı olması zorunludur. Bu konuda herhangi bir çağrı merkezine bağlantı yapmak isteyen abonelerin Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri telefon numarası bulması çoğu zaman zor olabiliyor. Bu konuda aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Siz de Başkentgaz firmasına beklemeden bağlanmak için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Başkentgaz müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi iletişim numarası  bizzat aranıp test edilmiştir.

Başkent Doğalgaz ile birlikte abonelik süreçlerinizde yaşadığınız tüm aksaklıklar ya da sorunlarınıza karşılık, Başkent Doğalgaz iletişim numarası üzerinden direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve müşteri hizmetlerine bağlantı yaptığınızda direkt konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere istediğiniz konu hakkında sorduğunuz sorularınıza yanıt verecek olan markanın tüm temsilcileriyle dilediğiniz her zaman görüşmeler yapabilirsiniz.

BAŞKENT DOĞALGAZ Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Başkentgaz müşteri temsilcisi telefon numarası üzerinden yapacağınız aramalarda yoğunluğa göre uzun süreli beklemelerde sizlere de geri dönüş yapılabilmektedir. Bu gibi süreçlerde anında dönüş alamasanız da gün içerisinde konu hakkında bilgi edineceğiniz şekilde müşteri temsilcileriyle görüşmeler yapabilirsiniz.

BAŞKENTGAZ  Telefon Numarası: 08502226429

BAŞKENT DOĞALGAZ Şikâyet Hattı

Milyonlarca abone sayısı bulunan Başkent Doğalgaz ile oluşan bir problem, soru veya sorunlarınıza dair yaşadığınız tüm abonelik ilişkilerinizde şikayetlerinizi de yine bu çağrı merkezine yapabilirsiniz. Başkent Doğalgaz çağrı merkezi üzerinden şikâyet kaydı bırakabilirsiniz. İlgili markaya ait özel bir şikâyet hattı bulunmamakta, yine direkt olarak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz  0850 ile başlayan müşteri hizmetleri telefon numarası

Başkent Doğalgaz  Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 0850 222 64 29 

Acil durumlarda 187 ‘ yi arayabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz   müşteri hizmetleri sizlere herzaman enerjik ve güleryüzlü sesleri ile yanıt vermektedir.

BAŞKENT DOĞALGAZ Online İşlemler ve Sosyal Medya Adresleri

Başkent Doğalgaz, güçlü ve büyük bir kurum oluşuyla beraber şu anda Türkiye’nin en büyük şehirlerinden başkent Ankara’ya hizmet vermektedir. Mümkün olduğunca güçlü çözümler sunan marka, Başkent Doğalgaz iletişim numarası üzerinden abonelerinin sorularını yanıtlamaktadır. Online olarak tüm süreçleri ilerletmek için web sayfasında online iletişim sayfasından direkt ulaşabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz İletişim Sayfası: https://www.baskentdogalgaz.com.tr/online/DefaultOnline.aspx

Sosyal medya aktif kullanan biriyseniz eğer en doğru şekilde doğalgaz aboneliğiniz olan kurumun tüm duyuru ve bilgilendirme ile ilgili olarak aşağıdaki tüm sosyal medya hesabı adreslerini de takibe alabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

BAŞKENT DOĞALGAZ Destek E-posta Adresi

BAŞKENT DOĞALGAZ Twitter

BAŞKENT DOĞALGAZ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!