Barçın Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Barçın Spor, son yıllarda internet üzerindeki online alışveriş mağazası ile dikkat çeken bir markadır. Ancak Barçın Spor’un geçmişi 1958 yılına kadar gitmektedir. 1958 yılında İzmir’de kurulan spor giyim mağazası Barçın, Türkiye genelinde 30 ayrı mağazaya sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Barçın Spor’un ürün yelpazesinde 40.000’i aşkın ürün olduğu bilinmektedir.

Müşterilerine daima en yeni ve trend ürünleri sunan Barçın Spor, dünya çapında tanınan en ünlü markaların satışını yapmaktadır. Nike, Reebok, Adidas, Converse, New Balance ve daha pek çok farklı markaya ürün kataloglarında yer veren Barçın Spor 0850’li bir çağrı merkezi numarasına da sahiptir.

Çağrı merkezi numarası olan 0850 455 30 00 numarasını tuşlayarak Barçın Spor ile ilgili istek, öneri, şikayet ve sorularınızı yetkili kişilere iletebilirsiniz. Aynı numara üzerinden Barçın Spor’un online alışveriş mağazasından verdiğiniz siparişler ya da vermeyi düşündüğünüz siparişler ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.


Barçın Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Barçın spor siparişleriyle ilgili iletişime geçebileceğim herhangi bir yer yok mudur acaba? Nereyi aradıysam farklı bir yere yönlendirdi. Sanırım tek çözüm internet sitelerinde yer alan iletişim bölümünü kullanmak olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir