Bank Pozitif Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’deki güçlü bankalar arasında yer alan Bank pozitif bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmeti sunmaktadır.  Tüketici kredilerini teknolojik kanallardan sunan Bank pozitif diğer bankalardan farklı ve yenilikçi bir firmadır.

Günümüzde genellikle banka işlemlerini bankamatiğe giderek sadece orada gerçekleştirirdik. Fakat telefonunuzdan kısa adımlarla ve doğru tuşlama kodları sayesinde oturduğunuz yerden istediğiniz banka işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bank pozitif müşteri temsilcisine bağlanmak için ilk yapmanız gereken telefondan yazdığım numarayı arayarak istediğiniz işlem için doğru numarayı tuşlamak. Direk sizi müşteri temsilcisine aktararak rahat bir şekilde banka işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bank pozitif müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce “4444365” numarayı telefonunuzdan arayın.

Eğer beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız “0” numaralı tuşa basmanız yeterlidir.

Bireysel kredi başvurusunda bulunmak için “1” tuşlayın.

Bankacılık işlemleri için “2” tuşlayın.

Şifre işlemleri için “3” tuşlayın.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için “4” tuşlayın.

Bayi destek hattı için “5” tuşlamanız yeterlidir.

 


Bank Pozitif Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. Bankanın hizmetleri gibi çağrı merkezi de son derece başarılı. Hızlı ve kaliteli hizmet veren bu banka ile ilgili pek çok farklı işlemimi çağrı merkezinden gerçekleştirebiliyorum. Şubeye gitmeme de gerek kalmıyor.

  2. Bankanın hizmetleri gibi çağrı merkezi de son derece başarılı. Hızlı ve kaliteli hizmet veren bu banka ile ilgili pek çok farklı işlemimi çağrı merkezinden gerçekleştirebiliyorum. Şubeye gitmeme de gerek kalmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir