30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Devlet bankası olarak ortaya çıkan Bank Asya,  Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer almaktadır. 1996 yılında faaliyetlerine başlayan banka 2002 yılına gelindiğinde çalışmalarını bir üst noktaya taşımayı başarmıştır. Ancak 2003 yılında banka için işler iyiye gitmemiştir. Günümüzde bankanın TMSF’ye bırakıldığı ve bu durumdan önce ise hisse oranlarının %63’lük kısmına el konulduğu bilinmektedir.

İflas kararı veren bankanın çalışanlarından belirli bir kısmı gözaltına alınırken belirli bir kısmının ise işine son verilmiştir. Bankanın iflas süreci devam etmektedir ve hisse senetleri tasfiye edilmektedir.

Bank Asya müşteri hizmetlerine direk bağlanma artık çok kolay!… Sizlere bununla ilgili tek tek vereceğim kodları girerek en kısa zamanda bekleme yapmadan direk müşteri temsilcisi ile artık konuşabileceksiniz. Zamandan sizlere tasarruf ettirerek, saatlerce telefonda bir sürü kodlama yapıp beklemeye artık son!….

Bank Asya müşteri hizmetlerine direk bağlanabilmek için tek yapmanız gereken telefonunuzdan ilk numarayı aramak. Daha sonra hangi işlemi yapmak isteyeceğinize göre sizinle paylaştığım kodları tuşlayarak direk anında müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Bunun için ilkin:

İlk önce ” 0850 222 48 88” numarayı telefonunuzdan arayın.

  • Kayıp çalıntı ve şüpheli işlemler için “0” tuşlayın.
  • Kart işlemleri için “1” tuşlayın.
  • Bankacılık işlemleri için “2” tuşlayın.
  • Başvuru ve kampanya için “4” tuşlayın.
  • İnternet işlemleri için “3” tuşlayın.
  • Cep telefonuna TL yüklemek için “5” tuşlayın.

Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için “2- 2- 4 ” tuşlarına basın. Bekleme yapmadan hemen sizi müşteri hizmetlerine bağlar.

Çağrı merkezini puanlayın!