Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 54 45

Market alışverişlerinizin daha pratik ve kolay olması açısından online ortama taşınmış bir sistem ile yapabileceğiniz Yemeksepeti Banabi sayesinde günümüz şartlarında en büyük girişim olarak nitelendirildiğini biliyor muydunuz? Banabi, insanların korona virüs döneminde salgına karşı evden alışveriş yapabildikleri, online market alışverişlerini basite indirgeyerek gerçekleştirebildikleri bir ağ olarak bulunur. Mobil uygulama üzerinden hem Android hem de App Store üzerinden iPhone’a uygulama olarak indireceğiniz uygulama ile Banabi üzerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Bol ürün çeşitleriyle birlikte en uygun fiyatlarla karşılaşacağınız siparişlerinizde tüm aksaklıklara karşı Banabi müşteri hizmetleri ile beraber sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 444’lü Banabi telefon numarasıyla beraber dilediğiniz gibi görüşme yapabilir, soru ve sorunlara karşı çözüm sağlayabilirsiniz.

Banabi’de Siparişlerin Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Yemeksepeti şirketi altında bir oluşum olarak kurulan Banabi, insanların en iyi şekilde faydalanabilmeleri ve market alışverişlerini evdeyken, çok rahat şekilde yapabilmelerini sağlayan bir oluşumdur. Ödemelerinizi Kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme ile yapabilirsiniz. Bunun dışında da isterseniz online şekilde de mobil uygulama üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Ödemelerinizle ilgili olası tüm sorunlarda Banabi çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz her an müşteri temsilcileriyle görüşme yapmak, en büyük hakkınızken online şekilde sizlere bir market hizmeti sunan bu firmanın en iyi şekilde telefon desteğinin de olduğunu belirtmek isteriz.

Banabi Nedir? Nasıl Çalışır?

Doğrudan telefondaki uygulama ile birlikte sipariş verebileceğiniz ve online ödemelerinizi yaparak 30 dakika içerisinde market alışverişlerinizin kapınıza geleceği bir sisteme sahiptir. Markete giderek alacağınız et ve süt ürünlerinden paket baklagillere kadar birçok şeyin motorlu kurye tarafından tarafınıza hızlıca gelmesini sağlayabilirsiniz.

Banabi Sahibi Yemeksepeti mi?

Evet, Banabi şirketi Yemeksepeti’nin altında oluşum kazanmış bir şirkettir. Bu şirket ile birlikte Yemeksepeti, eve market alışverişlerini motor kurye ile getirmek isteyen tüm müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.

Banabi Kuryesi Olmak İçin Çağrı Merkezini Arayabilir miyim?

Yemeksepeti Banabi çağrı merkezi üzerinden sadece siparişleriniz hakkında soru ve sorunlar, aksaklıklar, yanlış gelen siparişler ya da iptal ettiğiniz ödemelerinizin iadesiyle ilgili sorunlarda görüşmeler yapabilirsiniz. Eğer iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Yemeksepet Banabi iş başvurularını internette araştırarak öğrenebilirsiniz.

Banabi Müşteri Hizmetleri Destek Telefon Numarası

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 54 45

Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş markası altında hizmet sağlayan Banabi müşteri hizmetleri için doğrudan 444’lü çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu telefon numarasından her an görüşebileceğiniz çağrı merkezi müşteri temsilcileriyle beraber dilediğiniz gibi görüşme yapabilir, her an görüşme içerisinde bilgi sahibi olacağınız personellerle beraber en iyi şekilde yardım ihtiyacınız olan konularda destek alabilirsiniz.

Banabi İletişim Posta Adresi: Büyükdere Caddesi, No:175, C Blok, Esentepe Mahallesi, Şişli, 34394

Banabi İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Online market alışverişin yapı taşlarından biri olarak günümüzde Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren Yemeksepeti Banabi hizmetleriyle ilgili tüm sorularınız, önerileriniz, dilekleriniz ya da şikayetleriniz hakkında yazışarak, e-posta yoluyla iletişime geçmek için aşağıdaki eposta adresini kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman aşağıda yer alan sosyal medya hesapları üzerinden de istediğiniz gibi Facebook, Twitter veya Instagram adreslerini takibe alarak kampanya, duyuru ve promosyon indirimleri hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Banabi İletişim Email Adresi: yemeksepeti@hs01.kep.tr

BANABİ Facebook

BANABİ Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!