Aydem Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Evlerimize ve iş yerlerimize gelen elektriğin dağıtımı ve satışı ile birlikte desteğinden de sorumlu olan farklı firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar bölgelere ve illere göre değişmektedir. Türkiye’de pek çok farklı elektrik dağıtım firması yer almaktadır. Aydem firması da bu firmalardan birisidir.

1997 yılında kurulan Aydem, perakende şekilde elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerimize elektrik hizmeti sunan Aydem, abonelik işlemleri, elektrik sistemi denetimleri ve kontrolleri konusunda da hizmet sunmaktadır.

Aydem firması ile iletişime geçebileceğiniz 0850’li ve 444’lü çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığı ile elektrik hizmetinizin açılması talebinde bulunabilir, faturanızı sorgulayabilir, arıza bildirimi yapabilir, istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Aydem yetkilileri ile görüşmek istiyorsanız 0850 800 0 186 veya 444 4 186 numaralarını tuşlayabilirsiniz.


Aydem Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Aydem çağrı merkezine bağlanmak son derece basit. Fatura işlemleri ile ilgili kendileriyle ufak bir sorun yaşamıştık. Çağrı merkezini arayarak yaşadığım bu problem ile ilgili kısa süre içerisinde çözüme ulaşabildim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir