Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ayakkabı Dünyası, 1923 yılında Akbacakoğlu Grup tarafından hayata geçirilmiştir. Kurulduğu ilk yıllarda sadece küçük bir atölye olan ve çevre köy kasabalara ayakkabı satışı yapan firma 1953 yılında Ankara’ya taşınarak daha farklı işlere yönelmiştir.

1973 yılında bir firma ile anlaşma yapan ve işlerini bir üst noktaya taşıyan Ayakkabı Dünyası, günümüzde ayakkabı toptancısı olarak hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

İlk mağazasını 1996 yılında Ankara’da açan Ayakkabı Dünyası, ülkemizdeki pek çok farklı bölgede ve ülkede ayakkabı satışı yapan önemli bir marka haline gelmiştir. 2014 yılında Esas Holding ile ortaklık anlaşmasına giden marka, 58 ayrı mağazası ile pek çok farklı bölgede hizmet vermektedir.

KKTC dahil 58 ayrı bölgede ayakkabı satışı yapan Ayakkabı Dünyası’na 0850 622 70 02 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezi vasıtasıyla yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.


Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Ayakkabı Dünyası’ndan verdiğim sipariş ile ilgili çağrı merkezini aradığımda hemen sorunumu çözdüler bu alanda çok başarılı olduklarını düşünüyorum. Rakiplerinden çok daha hızlılar kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir