2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 622 70 02

Türkiye’nin güçlü ayakkabı markalarının mağazasında satışını yapan, faaliyetlerini son derece güçlü ağlarla ve mağazalarıyla birlikte yürüten büyük ayakkabı mağazalarından biri de Ayakkabı Dünyası markasıdır. Dünyanın birçok yerine ait markaların ayakkabılarını satan, marka ayakkabı satış sitesi olan ve bununla birlikte yüzlerce mağazasıyla birlikte 85 yıllık aktif Türk ayakkabı sektöründe bulunan bir marka olarak, en güçlü isimlerden biri olarak günümüz şartlarında hazır giyim pazarında yerini alan markalardan biri olarak biliyoruz.

Hafız Ahmet Efendi tarafından 1923 yılında kurulan bu şirket, ilk zamanlarda kendi ve çevresi için ayakkabı üreten bir atölyeye sahip yerdi. Daha sonrasında ise büyük bir büyümeye doğru açılmasıyla beraber ayakkabı sektöründe ismini duyuran markalardan biri oldu. 1973 yılında ise, ayakkabı sektöründe birçok grup ile anlaşarak bugün kendisine ait marka dışında birçok markanın da yer aldığı mağazalarda aktif satışlarına devam etmektedir.

Ayakkabı dünyası tarihçesi

Ayakkabı Dünyası’nın ilk mağazası Ankara’da açılmıştır. Güçlü bir mağaza zinciri olması, insanların ekonomik ayakkabı satışıyla mutlu eden bir marka oluşuyla birlikte ortaya konulmuş olup insanlara hızlı hareket ederken kar odaklı satış sağlayacak şekilde, onların ceplerini koruyan satışlarıyla beraber uygun fiyatlı ayakkabılar sağlamıştır. Maliyetler açısından da oldukça karlı bir iş olmasıyla beraber hızlı hareket eden ve kaliteli ayakkabılar üretmesi dışında da birçok markanın ayakkabısını da satarak gün bugün en iyi firmalardan biri olarak bilinir. Ayakkabı satışı sonrası destek istediğinizde Ayakkabı Dünyası çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ayakkabılarınızda herhangi bir sorun olması, iç astarında ayakkabı vuruyor sorunu, ayakkabı sıkıyor ya da çok hızlı parçalandı gibi problemlere karşı hem iade prosedürleri hem de değişim konusunda bilgi – destek almak için telefondan destek hattını hafta içi her gün arayarak, mesai saatleri içerisinde samimi bir şekilde destek alabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Şubeleri

Online internet sitesinden alışveriş yapacağınız Ayakkabı Dünyası, bugün Türkiye’nin dört bir yanında onlarca mağazasıyla birlikte hizmet vermektedir. Başlıca Adana’dan Ankara’ya, İstanbul’dan Bursa’ya, Erzurum’dan Kastamonu’na uzanan birçok şehirdeki mağazalarıyla beraber insanların en iyi fiyatlarla en kaliteli ayakkabı giyme konusunda bir markadır.

Ayakkabı satışı dışında hem çanta hem de çeşitli kemer, cüzdan, takı aksesuarlarıyla birlikte satışlarını da şık ve modern koleksiyonlarıyla birleştiren Ayakkabı Dünyası ile erkekler ve kadınlar dışında çocuk ayakkabılarını da bulmak mümkündür. Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri ile görüşmeyi hafta içi her gün saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında yapabilir ve destek alabilirsiniz. Bu saatler arasında müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde markanın tüm görüş ve önerilere açık olduğu gibi soru ve sorunlarınızı da paylaşmanız bu vesileyle mümkün olmaktadır.

Ayakkabı Dünyası’nda İptal- İade İşlemleri İçin Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 622 70 02

Türkiye’nin en güçlü markalarından biri Ayakkabı Dünyası’nda kadın, erkek, çocuk ve spor kategorilerinde birbirinden farklı markaya ait ayakkabılar bulabilirsiniz. Birçok ayakkabı marka ve modeline göre seçimler yapabilmektesiniz. Beğendiğiniz ayakkabı ile ilgili internetten sipariş verdiğinizde sizlere teslim süresi 3 – 7 gün arasındadır.

Ayakkabıyı satın aldıktan sonra eğer beğenmezseniz 15 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız bulunur. İade işlemlerinizi Yurtiçi Kargo karşı ödemeli şeklinde göndererek iade edebilir ve bu konuda destek alabilirsiniz. İade tamamlandığında, kredi kartınızın bağlı olduğu bankaya göre 5-7 gün içerisinde iadeler gerçekleşir. Eğer genel olarak internetten aldığınız ayakkabılarla ilgili iade veya değişim durumu söz konusu olursa, Ayakkabı Dünyası iletişim numarası üzerinden çağrı merkezine ulaşır, destek alabilirsiniz. Buradan müşteri temsilcileriyle görüşerek hem iptal süreci hakkında bilgi alabilir hem de iadenizin hesabınıza ne zaman yansıyacağı hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası İletişim Posta Adresi: Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. No-29 Esas Plaza Kat B1 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Ayakkabı Dünyası İletişim Formu Adresi: https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/iletisim

Ayakkabı Dünyası İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

KKTC dahil 58 ayrı bölgede ayakkabı satışı yapan Ayakkabı Dünyası’na 0850 622 70 02 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezi vasıtasıyla yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

Bir ayakkabı satış markası olup günümüzde ayakkabı kampanyaları yapan, birbirinden farklı ayakkabı satışlarıyla beraber insanların avantajlı fiyatlarla ayakkabı sahibi olmasını sağlayan Ayakkabı Dünyası ile birlikte istediğiniz kalitede ayakkabıların satın almadan önce, ayakkabılarda ne tür indirim veya fırsatlar var bunları öğrenebilirsiniz. Anında öğrenmek ve bilgi almak için siz de aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takibe alabilir ve anında marka ile interaktif şekilde iletişimde kalabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası İletişim Email Adresi: mine.akce@ayakkabidunyasi.com.tr -destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr

AYAKKABI DÜNYASI Twitter

AYAKKABI DÜNYASI İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!